Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła. Ubranko Liama już podbija serca jej fanek. Wiemy, skąd jest i ile kosztuje

Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała, że została mamą. Pokazała zdjęcie, na którym widać ubranko jej syna. Dotarliśmy do informacji, skąd jest i ile za nie zapłacicie.

Marina Łuczenko-Szczęsna napisała na Instagramie, że urodziła syna. Podobny wpis dodał Wojciech Szczęsny, który wyraził swoją radość i napisał, że jego żona po raz kolejny udowodniła, że jest "najsilniejszą kobietą na świecie". Świeżo upieczeni rodzice dodali zdjęcie, na którym co prawda nie widać chłopca, ale można zobaczyć jego ubranko. Fanki piosenkarki wręcz oszalały na jego punkcie. Sprawdziliśmy, skąd jest i ile kosztuje. 

Liam Szczęsny w ubranku polskiej marki. Gdzie można je kupić? 

O jednym z pierwszych ubrań Liama Szczęsnego zadbała marka Granatovo. 

Dziękujemy najbardziej na świecie za to, że to właśnie w naszym pajacu witacie na świecie swojego przecudownego maluszka! - czytamy na profilu marki na Instagramie.

Ile kosztuje pajacyk Liama Szczęsnego? Jeśli myśleliście, że zapłacicie za niego fortunę, jesteście w błędzie. Ubranko w zwierzaki kosztuje 89 złotych. 

Ubranko Liama Szczęsnego - pajac zwierzakiUbranko Liama Szczęsnego - pajac zwierzaki granatovo.com/produkt/pajac-zwierzaki

Jak Wam się podoba? Urocze, prawda? :)

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Gwiazdy gratulują

Pod wpisem Mariny, w którym poinformowała, że wraz z Wojciechem Szczęsnym zostali rodzicami, pojawiła się masa komentarzy. Wśród nich mogliśmy zobaczyć gratulacje m.in. od Anny Lewandowskiej, Mai Sablewskiej, Antka Królikowskiego, Joanny Jabłczyńskiej i Patrycji Kazadi. My również dołączamy się do gratulacji! 

JT

Więcej o: