Kryzys w związku Victorii i Davida Beckhamów? Tak mówi się od miesięcy. Tymczasem oni świętują rocznicę ślubu. "19 lat razem"

Victoria i David Beckhamowie świętowali rocznicę ślubu. Ich wspólne zdjęcie powinno rozwiać wątpliwości dotyczące rzekomego kryzysu w ich związku.

W lutym media spekulowały, że Victoria i David Beckhamowie przechodzą kryzys. Cztery miesiące później ponownie zrodził się wokół nich szum. Krążyły plotki, że para zamierza się rozwieść. 

Victoria i David Beckhamowie rozwodzą się?

Para uspokoiła swoich fanów. Za pośrednictwem swojego rzecznika postanowili ukrócić plotki o rzekomym rozwodzie. Podkreślili, że takie informacje są wręcz ''żenujące i śmieszne''. Mimo oficjalnego oświadczenia, dziennikarze nie dawali za wygraną i czyhali na projektantkę, żeby zapytać o kryzys

Victoria i David Beckhamowie 19 lat razem

Najnowsze zdjęcie powinno już uspokoić wszystkich interesujących się związkiem Beckhamów. Projektantka i były piłkarz świętowali 19 rocznicę małżeństwa. Victoria opublikowała z tej okazji wspólną fotografię z mężem. Razem wybrali się do restauracji.

19 lat razem. Kocham Cię tak bardzo - napisała Victoria.
 

Obserwatorzy zachwycali się nad swoimi idolami.

Najlepsza para. Świetny przykład dla wszystkich. 
Szczęśliwej rocznicy.
Ale jesteście długo ze sobą. Gratulacje!

Ktoś jeszcze myśli, że Beckhamowie przechodzą kryzys? My już nie mamy wątpliwości! 

MT