Kostek Joriadis zarzucił Kasi Kowalskiej, że uniemożliwiała mu kontakt z córką. Odpowiedziała jednym zdjęciem

Kostek Joriadis udzielił wywiadu, w którym zarzucił Kasi Kowalskiej, że ta uniemożliwiała mu kontakt z córką Olą. Artystka postanowiła się odnieść do tych oskarżeń na swoim Instagramie.

Jakiś czas temu Kasia Kowalska wyznała jednym z wywiadów, że po urodzeniu Oli została sama. Tym samym wokalistka zarzuciła Kostkowi Joriadisowi, że ten nie opiekował się nią i dzieckiem. Joriadis postanowił się odnieść do słów Kowalskiej i na łamach "Faktu" przedstawił sprzeczne informacje. Według niego, to piosenkarka ograniczała mu kontakt z córką. Kasia Kowalska postanowiła skomentować to w bardzo wymowny sposób.

Kasia Kowalska odpowiada na zarzuty Kostka Joriadisa. Jednym zdjęciem!

Na Instagramie wokalistki pojawiło się zdjęcie z córką Olą.

Kobiety wspierają kobiety. Nie damy się.

Sporo komentujących oburzyło się stylizacją Oli. Znaleźli się i tacy, którzy zarzucili Kasi, że ta źle wychowała córkę, pozwalając jej na tak mocny makijaż.

Nie wyobrażam sobie, że moje córki mają tak wyglądać.
Te usta to przesada...
Taki ostry makijaż to kwestia złego wychowania.

Pojawili się jednak obserwatorzy, którzy stanęli w obronie Kowalskiej i jej córki.

Nie bardzo rozumiem, co ma wygląd do wychowania czy wychowanie do wyglądu.
Jak ci się nie podoba, to nie patrz.

Kasia Kowalska i Kostek Joriadis

Kostek wyznał w wywiadzie, że na pogorszenie kontaktu z córką mogło wpłynąć to, że musiał wyjechać z kraju. Przez jakiś czas mieszkał w Grecji, by opiekować się chorą mamą. Po powrocie do Polski miał próbować kontaktować się z Kasią, jednak zostało mu postawione ultimatum.

Dowiedziałem się, że mogę spotkać się z córką, pod warunkiem że natychmiast jednorazowo wpłacę 50 tysięcy - powiedział.

Joriadis twierdzi, że błagał artystkę, aby pozwoliła mu się spotykać z córką. Bezskutecznie. Dzisiaj żałuje, że nie skorzystał z pomocy adwokata.

Jakiś czas temu Kowalska pozwała byłego partnera o alimenty i wygrała. Mężczyzna dowiedział się o tym, gdy komornik zajął jego konto. W wywiadzie przyznał, że nie stać go jednak na płacenie kwoty, jaką ustalił sąd.

Myślicie, że Kostkowi uda się nawiązać kontakt z córką?

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

KS

Więcej o:
Komentarze (54)
Kasia Kowalska jednym zdjęciem odpowiedziała na zarzuty Kostka Joriadisa
Zaloguj się
 • felucjan

  Oceniono 34 razy 30

  Nieodpowiedzialny facet, który publicznie wywleka jakieś niezałatwione prywatne sprawy i stawia córkę w dwuznacznej sytuacji. Gdyby był prawdziwym facetem, to starałby się to załatwić dyskretnie i nie chodziłoby mu o jego urażoną dumę, czy nawet cierpienie, ale o dobro córki. Dla mnie taki typowy krawężnikowy du..ek.

 • eurotram

  Oceniono 34 razy 30

  Byłoby mi nawet żal Yoriadisa (tak po prostu, z męskiej solidarności i dlatego że wiem co bym czuł gdybym nie mógł kontaktować się ze swoim dzieckiem) gdybym nie wiedział jaki z niego babiarz i ch... ;)

 • jotka691

  Oceniono 28 razy 26

  Mamuśka musi znaleźć kasę by nakarmić i ubrać dziecko - to jej obowiązek. Tatuś może mieć trudności z płaceniem alimentów, wiadomo. Jestem takim dzieckiem właśnie, mam 50 na karku i nie bardzo rozumiem, dlaczego moja mama musiała a mój tata ew. mógł (był dyrektorem, żeby byla jasność) Bzdury, facet mięczak migał się od odpowiedzialności a teraz krokodyle łzy. Śmieszne

 • wagadudu

  Oceniono 28 razy 22

  Najpierw gołodupce robią sobie dzieci a potem publicznie piorą brudy. Gó...ażeria...

 • Gość: Selena

  Oceniono 18 razy 18

  Mamusia pojechal sie opiekowac - chorą i nie mial grosza przy d.pie. Żarty, fredzel nie facet!

 • cleryka

  Oceniono 21 razy 17

  Gdyby tatulek płacił tyle alimentów,na ile go stać,to nie nazbierałoby się 50 tys.zł.zaległości. Ohydny gość,a nie ojciec.Grek,i wszystko jasne w tej sprawie.

 • Gość: Dziwne tłumaczenia.

  Oceniono 19 razy 17

  Jak córka już była starsza, dajmy na to nastolatka 15 lat i powyżej, nie przebywa zawsze z matką i jakoś wtedy też nie udało mu się spotkać z córką ? Czy jednak nigdy nie próbował. A tak Apropo Grecja nie jest daleko i opieka nad chorą matką nie usprawiedliwia iz nie znalazł czasu aby kilka weekendów w roku spotkać sie z nastoletnią córką. Można przyjś ćdo szkoły i poczekać na córkę, można porozmawiać na Facebooku i wiele takich można..... Ale trzeba chcieć. Matka może ograniczyć kontakt dziecku ale nie nastolatce ....... Nie da rady, jak na razie tłumaczenie pseudo tatusia iz przez 20 lat ograniczono mu kontakt do mnie nie przemawia.

 • Gość: niuy

  Oceniono 15 razy 15

  Facet udziela łzawego wywiadu po tym jak wyszło ze córka go podała do sądu o alimenty wygrała a on i tak nie płaci. Zapewne wywida to pomysł pani prawnik z któą jest zwiazany-w sumie to dla niej obciach że jej facet unika płacenia alimentów zasądzonych . Łzawa historyjka o chorej mamusi-ktoś to kupi. Pamiętam lata 90-te i pamietam co wyprawiał ten pan, a jak upomniano sie o alimenty to zwiał na drugi koniec europy, w d... miał wszytsko.

 • Gość: Guta

  Oceniono 16 razy 14

  Po pierwsze, jak się uprawia seks z byle kim, to trzeba się zabezpieczyć. Po drugie, w przypadku chęci nawiązania kontaktu z własnym dzieckiem, się nie odpuszcza. Po trzecie, pranie brudów w mediach jest charakterystyczne dla ludzi bez klasy, prostactwo i cebula.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX