Meghan Markle odcina się od ojca? Poszło o jego kontrowersyjny wywiad. "Jest między nimi przepaść kulturowa"

Meghan Markle odcina się od ojca? Odkąd Thomas Markle udzielił wywiadu w telewizji, rodzina królewska zaczęła się niepokoić.

Relacja Meghan Markle z jej ojcem Thomasem jest dość zawiła. Ojciec z powodów zdrowotnych nie mógł dojechać na ślub córki. Przyznał jednak, że oglądał transmisję z ceremonii i bardzo żałował, że nie mógł poprowadzić Meghan do ołtarza. Te i wiele innych szczegółów wyjawił w telewizyjnym wywiadzie, po którym podobno córka nie ma ochoty z nim rozmawiać.

Meghan Markle unika kontaktu z ojcem

Thomas Markle około dwa tygodnie temu udzielił wywiadu dla "Good Morning Britain", za który dostał 10 tysięcy dolarów. Ponoć przez tę rozmowę rodzina królewska chce odciąć Meghan od ojca. Od czasu jego występu w telewizji nie doszło do spotkania z córką.

W rozmowie z "GMB" opowiedział nie tylko o tym, jak przeżył ślub córki, jak wyglądała jego pierwsza rozmowa z księciem Harrym, ale też zaczął opowiadać o planach założenia rodziny przez Meghan. Markle udzielił wywiadu po to, aby udowodnić wszystkim, że jest normalnym człowiekiem, kochającym ojcem i chce pozostać w dobrych stosunkach z córką i zięciem. 

PR-owcy dworu brytyjskiego liczyli na to, że po ślubie książęcej pary skończy się szum wokół ojca Meghan. Niestety tak się nie stało, a on dostaje kolejne propozycje rozmów z dziennikarzami, w których miałby zdradzać szczegóły na temat córki. Thomas prawdopodobnie przystanie na te oferty.

Pałac nie jest zadowolony, że ojciec księżnej staje się osobą publiczną i chętnie opowiada za pieniądze o swoim dziecku. Zaproponowano mu, żeby przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdzie miałby dostać posiadłość i "zasiłek" od pałacu. Wtedy mógłby być bliżej córki, a patrząc na jego problemy zdrowotne, byłoby to rozsądne rozwiązanie. On jednak odmówił.

Ona teraz jest księżniczką - jest między nimi przepaść kulturowa - twierdzi informator z otoczenia księżnej.

Myślicie, że rodzina królewska naprawdę ingeruje w relacje Meghan z ojcem?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.