Tom Cruise nie widział córki od... 5 lat! W końcu chce się z nią spotkać. "Katie wpadła w szał"

Tom Cruise ma się spotkać ze swoją córką, Suri. To wielkie wydarzenie, bo aktor nie widział dziecka już od 5 lat! Katie Holmes nie jest zadowolona z planów byłego męża.

Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Od tamtego momentu ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Ojciec całkowicie zerwał kontakty z dziewczynką. 

Tom Cruise zerwał kontakty z córką

Aktor ponoć na początku miał znikomy kontakt z córką, ale jednak próbował być na bieżąco, co dzieje się u jego dziecka. Później jednak zaczął wykorzystywać swoje zobowiązania filmowe, jako wymówki, żeby nie widzieć się z dzieckiem. 

Kiedyś korzystali ze Skype'a i SMS-ów, ale kontakt zerwał się radykalnie. On wykorzystuje swoje zobowiązania filmowe jako wymówki, ale prawda jest taka, że nie zależy mu na Suri - mówi źródło, na które powołuje się magazyn "In Touch".

Tom Cruise zobaczy Suri po 5 latach

Teraz ma dojść do przełomu. Cruise żałuje, że zaniedbał kontakty z dzieckiem i teraz chce zobaczyć się ze swoją już nastoletnią córką. 

Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej - podaje magazyn "Star".

Co przekonało aktora do odnowienia kontaktów z Suri? Ponoć nie spodobał mu się fakt, że nie był obecny na ostatnich urodzinach córki.

Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć - twierdzi źródło.

Katie Holmes chroni córkę przed scjentologami

Holmes w momencie, kiedy rozstała się z mężem opuściła kościół scjentologiczny. Wszystko to ze względu na córkę. Cruise początkowo zaprzeczał temu mówiąc, że nie ma powodu, żeby chronić Suri przed wpływem scjentologów, potem jednak przyznał, że właśnie to było powodem rozłamu w małżeństwie. Teraz aktorka nie jest zadowolona z nowych planów byłego męża. 

Katie wpadła w szał, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o planach Toma. Ale powoli przekonuje się do tej decyzji. Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć - dodaje informator.

To wielkie zmiany w życiu Toma i Suri Cruise. Czy dojdzie do spotkania? Może Katie jednak będzie starała się powstrzymać byłego męża? 

MT

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Tom Cruise zobaczy się z Suri po 5 latach?! 'Katie Holmes wpadła w szał'
Zaloguj się
 • yegua-ha

  Oceniono 7 razy 5

  Zadziwia mnie ten ruch scjentologiczny. Wysyłają im tam mózgi , a na ich miejsce wszczepiaja zdalnie sterowane implanty. Luksusowa patologia.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  Dziwie się tylko że kościół scientologiczny pozwolił Tomowi na kontakty z córką. Zazwyczaj jak ktoś odejdzie, to wszyscy jego znajomi/rodzina którzy pozostają w kościele mają całkowity zakaz kontaktów z taka osobą. Ale widać Tom Cruise ma specjalne przywileje.

 • Gość: Iga

  Oceniono 3 razy 1

  Chodzi mu o to, żeby Suri wciągnąć do tej sekty. Jest na tyle duża, że mogą jej zrobić wodę z mózgu.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  A mnie się wydaje, że to mamusia jest tu popierd..ona, a nie Tom Cruise - i jestem dziwnie spokojny, że mam rację.

 • Gość: ale ale

  Oceniono 1 raz -1

  Nikt mu nie pozwolił na kontkat z córką. Jest naczelnym scjentologiem i gdyby spotykał sie z córką to inni członkowie też by tego żądali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX