Selena Gomez skopiowała stylizację Meghan Markle? Ich sukienki są bardzo podobne

Sukienka Meghan Markle stała się inspiracją dla Seleny Gomez. Aktorka pojawiła się na premierze filmu w kreacji, która jest podobna do tej, która Meghan miała na ślubie Celii McCorquodale.

Meghan Markle  jest niekwestionowaną ikoną stylu. Jej kreacje są zawsze gustowne i doskonale dobrane do danej sytuacji. Nic dziwnego - od jakiegoś czasu oczy Brytyjczyków i reszty świata skierowaną są właśnie na nią. Jej kreacją zainspirowała się ostatnio Selena Gomez. 

Kreacja Meghan Markle inspiracją dla Seleny Gomez

Meghan Markle zachwyciła wszystkich swoją kreacją na ślubie kuzynki księcia Harry'ego -  Celii McCorquodale. Długa zwiewna sukienka w piękne błękitne wzory kwiatowe sprawiała, że Meghan przyćmiła pannę młodą. Suknie księżnej Sussex
nie należała do najtańszych, bo kosztowała ok. 5490 dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 19 tys. złotych. Zaprojektował ja znany projektant Oscar de la Renta.

Teraz w bardzo podobnej pojawiła się Selena Gomez. Aktorka pokazała się w niej na premierze filmu "Hotel Transylvania 3". 

Kreacja Seleny Gomez podobna do tej Meghan Markle?

Sukienka Gomez nie jest identyczna jak ta, którą zobaczyliśmy u Meghan. Jest zdecydowanie mniej elegancka i odsłania sporo więcej - nie tylko ramiona i dekolt, ale przede wszystkim brzuch. Aktorka postawiła też na luz - owszem wybrała błyszczącą torebkę i eleganckie szpilki (te jednak w końcu zdjęła i pozowała na bosaka), ale zamiast marynarki założyła błękitną bluzę

Gdzie wiec podobieństwo z sukienką Meghan? To co łączy obie sukienki to bardzo podobny wzór (biel zestawiona z błękitnymi kwiatami) oraz zwiewny dół.

SELENA GOMEZ W SUKIENCE PODOBNEJ DO TEJ MEGHAN MARKLE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Która kreacja podoba wam się bardziej i która z pań waszym zdaniem wygląda lepiej? 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.