Meghan Markle kibicuje mężowi podczas meczu. Wybrała mniej oficjalny strój

Księżna Meghan pojawiła się na charytatywnym turnieju polo, w którym wzięli udział książę Harry i książę William. Kibicowała mężowi w mniej oficjalnej stylizacji.

Każde wyjście księżnej Meghan jest szeroko komentowane, głównie przez jej liczne wpadki i kreacje, które miała na sobie. Tym razem pojawiła się w Ascot, gdzie jej mąż brał udział w turnieju charytatywnym. Założyła luźną kreację.

Księżna Meghan i książę Harry

Meghan miała na sobie prostą, długą sukienkę, odsłaniającą ramiona. Do tego dobrała kapelusz z czarną wstążką i płaskie sandały. Założyła także okulary przeciwsłoneczne. Wyglądała bardzo dobrze i widać, że dobrze się czuje w mniej oficjalnych stylizacjach.

MEGHAN MARKLE W ASCOT - zobacz zdjęcia >>>>>

Towarzyszyli jej przyjaciele: Serena Williams oraz jej mąż, Alexis Ohanian. Przypomnijmy, że byli oni na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Sussex i tenisistka przyjaźnią się od lat.

Goście na weselu Harry'ego i Meghan zagrali w piwnego ping-ponga! Nie jest niespodzianką, kto wygrał<<<

Meghan Markle

Meghan Markle odkąd została żoną księcia Harry'ego musi przestrzegać zasad sztywnego protokołu m.in. odnośnie swojego stroju. Nie może nosić głębokich dekoltów i najlepiej, gdyby kreacja zaczynała się pod szyją. Kolor czarny zarezerwowany jest  wyłącznie na oficjalne wyjścia. Powinna także unikać pokazywania gołych nóg podczas oficjalnych wyjść. Na szczęście w codziennych sytuacjach nie musi nosić rajstop.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.