Związek Kamila Durczoka i Julii Oleś to już przeszłość. Teraz robi się coraz ciekawiej. Dziennikarz zwolnił ją z pracy?

Kamil Durczok i Julia Oleś już ze sobą nie pracują? Na to może wskazywać strona internetowa serwisu.

Jeśli ufać instagramowemu opisowi na profilu Kamila Durczoka, to związek jego i Julii Oleś faktycznie dobiegł końca. Wiele wskazuje na to, że skończyli także wspólną relację zawodową.

Julia Oleś nie pracuje już z Durczokiem?

Para pracowała razem w redakcji portalu Silesion, zarządzanego przez Durczoka. Jednak z ich stopki redakcyjnej zostało usunięte jej zdjęcie i nazwisko. Wcześniej widniała tam jako zastępca redaktor naczelnego. Na stronie znajdują się tylko pojedyncze publikacje, z czego najnowsze są z początku roku.

JULIA OLEŚ NA SILESION.PL - zobacz zdjęcia >>>>>>>

Czyżby Durczok zwolnił swoją byłą z pracy? A może po prostu ona nie chciała dłużej z nim pracować?

Rozstanie Kamila Durczoka i Julii Oleś

Media i fani zaczęli spekulować na temat rozstania Durczoka i Oleś po tym, jak dziennikarz dodał na Instagram zdjęcie z przygnębiającym opisem.

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom.

Z kolei 28-latka na swoim Instastories wyznała, że ma za sobą ciężki okres. Podziękowała fanom za wsparcie i dobre słowo.

Jednak niedługo później na Instagramie Kamila pojawiło się kolejne zdjęcie, tym razem z Julią. Oboje wyglądali na nim na szczęśliwych i zakochanych. Jakby tego było mało, w opisie dziennikarz uderzył w stronę wszystkich tych, którzy myśleli, że ta dwójka się rozstała.

#theoneandonly. Z dedykacją dla półgłówków widzących świat czarno-biało.

Zdjęcie zniknęło już z Instagrama, a Durczok w swoim opisie zaznacza, że jest "wolny, szczęśliwy, niezależny". 

OG

Więcej o: