Książę Karol wymyślił dla Meghan przedziwne przezwisko. Widać, że ma specyficzne poczucie humoru

Meghan Markle wkupiła się już w łaski królowej Elżbiety, ale przede wszystkim swojego teścia. Książę Karol wymyślił jej nawet przezwisko.

Meghan Markle mimo wielu wpadek zdążyła już stać się ulubienicą dworu. Zjednała sobie nie tylko królową Elżbietę, ale również księcia Karola. Brytyjskie media donosiły, że Meghan sprawiła mu wielką radość, kiedy poprosiła go, by poprowadził ją w dniu ślubu do ołtarza

Meghan Markle idealną synową 

Książę Karol jest Meghan wdzięczny również za to, że zmieniła księcia Harry'ego i  okiełznała jego żywiołową naturę. Jest bowiem przekonany, że to pod wpływem księżnej Sussex jego młodszy syn wydoroślał i stał się spokojniejszy. 

Książę Karol wymyślił dla Meghan przezwisko

Książę Karol chciał okazać Meghan swoją sympatię i wymyślił dla niej nietypowe przezwisko. Podobno zwraca się do niej per "tungsten", co po polsku oznacza "wolfram" - podaje ''The Sun''.

Czym jest ów "wolfram"? To metal, który ma nietypowe właściwości - jest twardy, ale równocześnie łatwo poddaje się obróbce. Jest wykorzystywany w produkcji żarówek oraz do wyrobu materiałów ściernych. Cechy te odpowiadają charakterowi Meghan, która mimo pewności siebie i silnego charakteru bardzo stara się przyjąć rolę księżnej.

Co myślicie o tym przezwisku? Dla nas jest nieco dziwaczne, ale z drugiej strony na swój sposób ujmujące.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.