Kinga Rusin i Tomasz Lis mieli trudne relacje. 12 lat po rozwodzie nastąpił przełom

Kinga Rusin i Tomasz Lis rozstali się 12 lat temu. Choć ich relacje przed dłuższy czas nie układały się najlepiej, teraz mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. Szczególnie, jeśli chodzi o dobro ich córek.

Od rozwodu Kingi Rusin i Tomasza Lisa minęło 12 lat. Para ma dwójkę dzieci - Polę i Igę. I chociaż nie rozstali się w dobrych relacjach (dziennikarz związał się z przyjaciółką Rusin, Hanną Lis) to czas leczy rany, a dawne nieporozumienia poszły w zapomnienie. Teraz byli małżonkowie mogą na siebie liczyć w ciężkich chwilach.

Pola Lis miała stalkera

Takimi niewątpliwie są ostatnie miesiące dla ich starszej córki, Poli. Rusin i Lis wydali w październiku zeszłego roku oficjalne oświadczenie, w którym zdradzają, że dziewczyna jest szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Rodzice sugerują, że owe działania mogą mieć podłoże polityczne, a ich celem jest zniszczenie reputacji całej ich rodziny.

Pomimo stosowanych przez niego taktyk, nie spoczniemy, póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany - zapowiedzieli.

Pola Lis nie wychodziła z domu

Pola przez kilka miesięcy bała się wychodzić z domu. 

Moja córka dostawała maile, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie, bała się. Poprosiła mnie o pomoc, bo żyła w psychozie, że ktoś jej coś zrobi - opowiadała Rusin.

Po jakimś czas maile ustały, ale stalker nadal jest na wolności. Kinga Rusin nie ukrywa, że wolałaby, żeby Pola nadal mieszkała w USA, dzięki czemu byłaby bezpieczniejsza.

Lepiej dla niej, gdyby tam została. Ale Pola miała plan, aby pierwszy rok studiować w Nowym Jorku, a później wrócić do Polski. Zrealizowała go - powiedziała dziennikarka.

 

 Tomasz Lis uspokaja Kingę Rusin

Tomasz Lis podkreśla, że Pola jest odpowiedzialna i z pewnością powiedziałaby o problemach rodzicom. Jednak jest jedna rzecz, której się obawia - kontakt Poli z jej fanami na Instagramie.

Polę śledzi na Instagramie ponad 20 tysięcy ludzi. W wielu przypadkach anonimowych albo logujących się z zagranicznych kont. To profil otwarty, więc może ją obserwować każdy - mówi w rozmowie z "Na żywo" znajoma Lisów.

 A ona zamieszcza tam prywatne relacje ze swojego życia. Wiadomo, dokąd jeździ na luksusowe wakacje, z kim chodzi na kawę, w jakich restauracjach je lunch - dodaje.

 

Związek Poli Lis i Kamila Grabary

Byłe małżeństwo ponoć odetchnęło z ulgą, gdy Pola zaczęła spotykać się z piłkarzem Liverpoolu, Kamilem Grabarą. Kilka dni temu Tomasz Lis spotkał się z córką i jej chłopakiem w Moskwie podczas mundialu. Spędzili ze sobą dużo czasu i podobno Grabara zrobił na nim bardzo dobre wrażenie. Niedługo później na "Na Temat", portalu Tomasza Lisa, pojawił się artykuł chwalący młodego piłkarza.

Tomasz Lis wierzy, że Grabara jest dobrym opiekunem dla Poli. Próbuje też tłumaczyć to Rusin.

Kamil jest wysportowany, silny i odważny. Poza tym ma zadziorny charakter i nie da sobie w kaszę dmuchać. Tomek zaufał mu, bo widzi, że Pola ma w nim opiekuna. Kiedy są razem, jest o nią spokojny. Tłumaczy więc Kindze, że nie muszą obawiać się o córkę - zdradza źródło "Na żywo".

Dobrze widzieć, że byli małżonkowie nie chowają do siebie urazy i potrafią zjednoczyć się w ciężkich chwilach. W końcu dobro córek jest najważniejsze.

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.