Meghan Markle nie radzi sobie jako księżna? Zaliczyła tyle wpadek, że czeka ją półroczny kurs dworskiej etykiety

Meghan nie radzi sobie jako księżna? Ponoć wpadki, jakie zaliczyła, skłoniły ją do zapisania się na półroczny kurs z dworskiej etykiety. Ukochana Harry'ego chce nauczyć się, jak być perfekcyjną na królewskim dworze.

Meghan Markle ma za sobą kilka poważnych wyjść w roli księżnej. Jedni się nią zachwycają, inni wytykają wpadki. Media wciąż rozpisują się o łamaniu protokołu przez Markle, która zakłada nieodpowiednie sukienki, źle układa nogi, czy też zapomina o identyfikatorze na ważnej imprezie rodzinnej.

Meghan Markle chce pójść na półroczny kurs

Tymczasem okazuje się, że swoje błędy dostrzega sama zainteresowana. Zagraniczne media aż huczą o tym, że Markle nie radzi sobie na królewskim dworze i jedynym rozwiązaniem jest półroczny kurs!

Lekcje mają obejmować wszystkie dziedziny życia na królewskim dworze. Zakłada się, że kurs zakończy się w październiku, tuż przed podróżą poślubną Meghan i Harry'ego.

Czy księżna uda się w podróż zupełnie odmieniona?

Wpadki Meghan

Jedną z największych wpadek Meghan Markle jest ta, którą zaliczyła podczas podróży z królową Elżbietą do Cheshire. Ukochana Harry'ego nie wiedziała, jak ma zachować się w momencie wsiadania do samochodu. Księżna nie miała wątpliwości, kto pierwszy powinien wejść do auta. Onieśmielona zapytała jednak o radę królową. Elżbieta II wydała jej krótkie polecenie i ostatecznie przepuściła w drzwiach limuzyny.

Meghan udzieliła też niefortunnego wywiadu, w którym oceniła Harry'ego jako męża. Wprawdzie wyznała, że jest najlepszym partnerem, jakiego mogła sobie wymarzyć, jednak księżna nie powinna zdradzać tak intymnych szczegółów swojego życia prywatnego.

Nic dziwnego, że Markle zdecydowała się na kurs. Myślicie, że prześcignie księżną Kate w byciu perfekcyjną?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.