"SE": To będzie wojna, a nie rozwód! Sprawa w sądzie będzie wyjątkowo trudna dla Korzeniowskiego

Dojdzie do rozwodu Roberta i Magdaleny Korzeniowskich? Tak twierdzi "Super Express", który dodaje, że sprawa w sądzie będzie wyjątkowo trudna dla sportowca.

Robert Korzeniowski potwierdził, że kilka miesięcy temu wyprowadził się od żony. Prawdopodobnie spotyka się z dużo młodszą kobietą, która trenuje w jego klubie sportowym. Żona sportowca, Magdalena, przyznała, że jest to dla niej przykre. Czyżby niebawem miało dojść do oficjalnego rozstania na drodze sądowej?

Robert Korzeniowski się rozwodzi?

Na drodze sądowej para ma walczyć o majątek i o opiekę nad 7-letnim synem, Frankiem. "SE" podaje, że żona chodziarza chce uzyskać od męża orzeczenia o jego winie, bo w tym przypadku alimenty otrzyma nie tylko dziecko, ale i ona, kiedy będzie miała problemy finansowe. 

Jest duża szansa na to, że uda jej się uzyskać to, co chce. Magdalena Korzeniowska pochodzi z rodziny adwokackiej i sama też pracuje w kancelarii, która zajmuje się sprawami rozwodowymi.

Robert nie będzie miał łatwo na sali sądowej. Zwłaszcza że to on zostawił rodzinę i odszedł do innej. Magda będzie żądała orzeczenia o wyłącznej winie Roberta - wyznał w tabloidzie przyjaciel Korzeniowskich.

okładka 'Super Expressu'okładka 'Super Expressu' screen/'Super Express'

Robert Korzeniowski straci majątek i prawa rodzicielskie

Najtrudniejsza ma być walka o syna, który aktualnie mieszka z matką. Sportowiec płaci już alimenty na jedną z córek z pierwszego małżeństwa, więc prawdopodobnie kwota nie zejdzie poniżej 5 tysięcy złotych.

W sądzie ma też dojść do podziału majątku, w tym mieszkania, które kupili po tym, jak spalił się ich poprzedni dom. Korzeniowska chce zawalczyć o mieszkanie z wyposażeniem, co łącznie jest warte około miliona złotych.

Robert Korzeniowski i kobiety

To nie pierwsza taka sytuacja, w której chodziarz zostawia swoją partnerkę. Już wcześniej rozstał się z żoną, Agnieszką, którą zostawił dla jeszcze obecnej, Magdaleny. Rozstali się po 20 latach małżeństwa. Sprawa rozwodowa trwała aż dwa lata.

MT

Więcej o:
Komentarze (35)
Robert Korzeniowski się rozwodzi? Sprawa będzie wyjątkowo trudna dla sportowca
Zaloguj się
 • Gość: darwin

  Oceniono 41 razy 35

  Głupi jak but. Po co się od razu żenić? I to z prawniczką? Mogli żyć na kocią łapę. Zwłaszcza, że wie, iż do wierności w uczuciach mu daleko. A tak ... dobrze mu! Powinna puścić kurdupla w samych skarpetkach. Oszołom, bawidamek, mitoman.

 • Gość: Traf

  Oceniono 42 razy 30

  A tam zaraz trudna.

  Niech zapyta Marty Kaczyńskiej jak to zrobiła, zdaje się już dwa razy, ma wprawę no i jest autorytetem moralnym w srodowiskach katolickich.

 • gapcio2010

  Oceniono 28 razy 28

  Pewnie,ze jest przykre. Jest przykre tak samo , jak kilka lat wczesniej przykre bylo dla zony, ktora dla niej zostawial. Panie Robercie, druga mlodosc , trzecie zeby a rozumu ani troche..A juz najwyzszy na to czas!

 • ismalia

  Oceniono 26 razy 26

  Najpierw ona ukradła innej męża, teraz inna jej ukradła męża - karma wraca!

 • o_retyy

  Oceniono 29 razy 25

  Obmierzły typ

 • Gość: Renia

  Oceniono 31 razy 23

  I bardzo dobrze, niech ogoli do czysta niewiernego konusa :P

 • Gość: Temida

  Oceniono 22 razy 18

  Bardzo dobrze i jej i jemu, niech się na wzajem wykończą. Zapomniał babsztyl jak odebrał kilka lat temu męża i ojca pierwszej żonie? A panna Nikt goowno z tego powinna mieć, gołego, spłukanego dziada.

 • rulz007

  Oceniono 16 razy 16

  która to jego żona? i ile on ma w końcu dzieci za które musi płacić alimenty?

 • mipi1951

  Oceniono 15 razy 13

  Niech bierze przyklad z Kazia Marcinkiewicz. Izabella prawniczka nie jest, a doi Kazka i po rozwodzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX