Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone, urodziła 5. dziecko. Aktorka ma 54 lata, ojciec dziecka to 15 lat młodszy model

Brigitte Nielsen w latach 80. była uważana za absolutny symbol seksu. Była żona Sylvestra Stallone urodziła właśnie córeczkę - to jej 5. dziecko. Ojcem jest 15 lat młodszy model.

Brigitte Nilesen zagrała w takich hitach jak "Czerwona Sonja", w którym rolę miał też młody Arnold Schwarzenegger, czy "Rocky IV", gdzie pracowała ze swoim byłym już mężem Sylvestrem Stallone. W piątek 22 czerwca przywitała na świecie swoje 5. dziecko - córeczkę.

Brigitte Nielsen urodziła dziecko w wieku 54 lat

Briggite Nielsen w piątek 22 czerwca po raz 5. została mamą. Urodziła w Los Angeles małą Ritę - maleństwo waży niewiele, bo 2,5 kg.

Ojcem małej Rity jest obecny mąż aktorki, Mattia Dessi. To młodszy o 15 lat były model i barman. Para jest ze sobą od 2006 roku.

 

Wcześniej Briggite Nielsen rozwodziła się aż 4 razy - jej drugim mężem był Sylvester Stallone. Ich małżeństwo nie trwało długo - pobrali się w Beverly Hills w 1985 roku, zaś rozwiedli po niecałych 19 miesiącach. Swój ostatni rozwód wzięła w 2005 roku - wtedy rozstała się z Raoulem Meyerem.

Dumni rodzice powiedzieli w rozmowie z magazynem 'People':

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza piękna córka od teraz będzie częścią naszego życia. To była długa droga, ale warto było czekać. Nigdy nie byliśmy bardziej zakochani.

Brigitte Nielsen - dzieci 

Tym samym aktorka doczekała się wymarzonej córeczki, albowiem wszystkie jej starsze dzieci to chłopcy. Aktorka ma 4 synów z poprzednich małżeństw - 34-letniego Juliana Windinga ze związku z Kasperem Windingiem, 28-letniego Killiana Marcusa Nielsena, którego ojcem jest Mark Gastineau oraz 25-letniego Douglasa i 23-letniego Raoula z małżeństwa z Raoulem Meyerem.

JAB