Kossakowski w końcu skomentował relację z Wojciechowską! Tym oświadczeniem potwierdził ich związek

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą? Dziennikarz pierwszy raz skomentował te doniesienia. Jego oświadczenie zdaje się potwierdzać plotki, choć ten zastrzega, że nie chce dzielić się swoim życiem prywatnym.

Od ponad miesiąca spekuluje się o związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Ostatnio paparazzi przyłapali parę na jednej z imprez w Sopocie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Nie brakowało objęć i trzymania się za ręce

Mimo, że nikt już nie ma wątpliwości, że podróżników łączy nie tylko życie zawodowe, ci przez długi czas nie zabrali głosu w sprawie. Po tym, jak w sieci pojawiły się pogłoski, że to Wojciechowska zabrania Kossakowskiemu mówić komukolwiek o ich relacji, dziennikarz postanowił wydać obszerne oświadczenie na Instagramie.

Od niedawna wzbudzam zainteresowanie ludzi, którzy do tej pory nie zwracali na mnie przesadnej uwagi i zdaje się, wszyscy byliśmy z tego zadowoleni. Kontaktują się więc ze mną, przedstawiciele kolorowej prasy, z prośbami o komentarz dotyczący mojego życia osobistego. Kiedy odmawiam, na ogół słyszę "Panie Przemku, przecież i tak już wszyscy wiedzą". Wczoraj przeczytałem, nie bez zdumienia, że moją powściągliwość determinuje Martyna, która zwyczajnie zabrania mi wypowiedzi, wpędzając mnie tym w przygnębienie, o czym informuje "osoba z bliskiego otoczenia Kossakowskiego". Można z tego wysnuć wnioski, że nie wypowiadam się, ponieważ albo chce coś ukryć, bo się wstydzę, albo muszę się kryć, gdyż się boję - zaczął.

Niestety prawda jest, jak to zwykle z prawdą bywa, o wiele mniej mroczna i o wiele bardziej banalna. Po prostu zostałem wychowany w patologicznej rodzinie i moi patologiczni rodzice wpoili mi dziwne zasady, między innymi, że jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem to jest to decyzja dość intymna i wyjątkowa zarazem. I jeżeli koniecznie, chcą kogoś o tym informować to informują rodzinę i przyjaciół.
Nie ma potrzeby zaczepiać nieznajomych i nachalnie im się zwierzać, bo to działanie redukujące intymność i wytrącające wyjątkowość - dodał.

O oświadczeniach dla kolorowej prasy, moi patologiczni rodzice nie wspominali, moim zdaniem dlatego, że uważali taki pomysł za zbyt absurdalny, aby komukolwiek mógł przyjść do głowy - ironizował. 

Chęć zachowania prywatności jak najbardziej rozumiemy, jednak musimy przyznać, że to jeden z najbardziej interesujących związków w polskim show-biznesie.

Martyna Wojciechowska i jej związki

Podróżniczka nie miała dotąd szczęścia w miłości. Pięciokrotnie przyjęła oświadczyny, a dwukrotnie odwołała ślub. Była w związku między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię. Obecnie Martyna związana jest z Przemysławem Kossakowskim. Para po raz pierwszy pokazała się razem w Sopocie na zawodach jeździeckich.

MM

Więcej o:
Komentarze (11)
Przemek Kossakowski potwierdził związek z Martyną Wojciechowską!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 18

  brawo dla tego Pana!

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 15

  nareszcie zdrowe podejscie do tematu,brawo,tak powinno byc

 • Gość: mor

  Oceniono 10 razy 8

  'no i fajnie' - jak mówi pan z reklamy ;)) jeśli się kochają i łączy ich coś więcej niż łóżko, a córcia nie ma nic przeciwko niemu, to szczęścia życzę, i pomyślności :)) !!

 • Gość: ziuta

  0

  Kossakowski udzielił zaskakującego wywiadu,
  warto obejrzeć jego rozmowę z Marcinem Prokopem na youtube - z tymi co się znają.

 • Radosław Niejedli

  Oceniono 3 razy -1

  Zwykły pajac z kossaka i tyle w moim mniemaniu... Wozi się gość na funduszach tv i próbuje, a wręcz robi sobie "karierę" bo dla mnie to pseudo kariera prostaka ze wsi, kosztem ttv a później po szczeblach wyżej czyli tvn etc. Dla mnie (to moje sceptyczne odczucie) to pajac w cyrku i tyle. Jest popyt na takie gowniane programy i to i jest podaż, więc trzeba pajaca wysłać na kres świata by pajacował jak goryl w zoo. Trzymaj się stary... 👍 jak tylko widzę program z Tobą to zmieniam kanał. Ale to ja tylko, reszta zapewne spuszcza się oglądając Twoją gębę w telewizji 😄😄😄😄😄😄

 • Gość: Hania

  Oceniono 3 razy -1

  Związał się z kobieta, która jest na okładce co drugiego kolorowego pisma i opowiada o życiu we wszystkich talk showach a teraz ten taki bulwers :/?!

 • Gość: wróżka

  Oceniono 18 razy -14

  Moim zdaniem: nieciekawy facet. Fizjonomia trochę takiego menela - bez obrazy. P.Wojciechowska nie ma chyba szczęścia.Jak na tak wysokie jej aspiracje, to słabo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX