Kossakowski w końcu skomentował relację z Wojciechowską! Tym oświadczeniem potwierdził ich związek

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą? Dziennikarz pierwszy raz skomentował te doniesienia. Jego oświadczenie zdaje się potwierdzać plotki, choć ten zastrzega, że nie chce dzielić się swoim życiem prywatnym.

Od ponad miesiąca spekuluje się o związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Ostatnio paparazzi przyłapali parę na jednej z imprez w Sopocie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Nie brakowało objęć i trzymania się za ręce

Mimo, że nikt już nie ma wątpliwości, że podróżników łączy nie tylko życie zawodowe, ci przez długi czas nie zabrali głosu w sprawie. Po tym, jak w sieci pojawiły się pogłoski, że to Wojciechowska zabrania Kossakowskiemu mówić komukolwiek o ich relacji, dziennikarz postanowił wydać obszerne oświadczenie na Instagramie.

Od niedawna wzbudzam zainteresowanie ludzi, którzy do tej pory nie zwracali na mnie przesadnej uwagi i zdaje się, wszyscy byliśmy z tego zadowoleni. Kontaktują się więc ze mną, przedstawiciele kolorowej prasy, z prośbami o komentarz dotyczący mojego życia osobistego. Kiedy odmawiam, na ogół słyszę "Panie Przemku, przecież i tak już wszyscy wiedzą". Wczoraj przeczytałem, nie bez zdumienia, że moją powściągliwość determinuje Martyna, która zwyczajnie zabrania mi wypowiedzi, wpędzając mnie tym w przygnębienie, o czym informuje "osoba z bliskiego otoczenia Kossakowskiego". Można z tego wysnuć wnioski, że nie wypowiadam się, ponieważ albo chce coś ukryć, bo się wstydzę, albo muszę się kryć, gdyż się boję - zaczął.

 

Niestety prawda jest, jak to zwykle z prawdą bywa, o wiele mniej mroczna i o wiele bardziej banalna. Po prostu zostałem wychowany w patologicznej rodzinie i moi patologiczni rodzice wpoili mi dziwne zasady, między innymi, że jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem to jest to decyzja dość intymna i wyjątkowa zarazem. I jeżeli koniecznie, chcą kogoś o tym informować to informują rodzinę i przyjaciół.
Nie ma potrzeby zaczepiać nieznajomych i nachalnie im się zwierzać, bo to działanie redukujące intymność i wytrącające wyjątkowość - dodał.

O oświadczeniach dla kolorowej prasy, moi patologiczni rodzice nie wspominali, moim zdaniem dlatego, że uważali taki pomysł za zbyt absurdalny, aby komukolwiek mógł przyjść do głowy - ironizował. 

Chęć zachowania prywatności jak najbardziej rozumiemy, jednak musimy przyznać, że to jeden z najbardziej interesujących związków w polskim show-biznesie.

Martyna Wojciechowska i jej związki

Podróżniczka nie miała dotąd szczęścia w miłości. Pięciokrotnie przyjęła oświadczyny, a dwukrotnie odwołała ślub. Była w związku między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię. Obecnie Martyna związana jest z Przemysławem Kossakowskim. Para po raz pierwszy pokazała się razem w Sopocie na zawodach jeździeckich.

MM