Edyta Górniak nie chce więcej pracować z Donatanem. "Już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione"

Edyta Górniak wróciła do sytuacji z Opola, gdzie Donatan złapał ją za pupę. Okazuje się, że nadal jej nie przeprosił za swoje zachowanie.

Podczas tegorocznego Opola Donatan i Edyta Górniak znaleźli się razem na ściance. Tam też doszło do przedziwnej sytuacji, w której producent muzyczny złapał wokalistkę za pośladki. Ta natychmiast zareagowała i uderzyła go w twarz. Okazuje się, że Donatan ani myśli, żeby przeprosić za to niedopuszczalne zachowanie.

Donatan złapał za pośladki Edytę Górniak

Po sytuacji na festiwalu Donatan, co prawda, zabrał głos ale jego tłumaczenie było co najmniej dziwne. Stwierdził, że zrobił to celowo, bo chciał po prostu wszystkim przypomnieć, że są granice, których nie można przekraczać.

Donatan i Edyta Górniak na festiwalu w Opolu 2018

Wokalistka pojawiła się w sobotę rano w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o swoim synu Allanie. Dziennikarz nie odmówił sobie pytania o to, czy Donatan z upływem czasu pożałował swojego zachowania i przeprosił.

Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe - powiedziała na wizji.

Donatan wydał oświadczenie

Dziennikarz poinformował Górniak, że Donatan opublikował oświadczenie na swoim Facebooku. Ta jednak wyznała, że nie widziała tego, co napisał. Oznajmiła, że mimo wszystko nie widzi szansy na dalszą współpracę.

Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili - dodała.

Dla nas tłumaczenie Donatana jest niedorzeczne. Patrząc na jego słowa, szczerze wątpimy, że zdobędzie się na przeprosiny, skoro nadal nie widzi żadnego problemu w swoim zachowaniu.

MT

Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]