Edyta Górniak nie chce więcej pracować z Donatanem. "Już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione"

Edyta Górniak wróciła do sytuacji z Opola, gdzie Donatan złapał ją za pupę. Okazuje się, że nadal jej nie przeprosił za swoje zachowanie.

Podczas tegorocznego Opola Donatan i Edyta Górniak znaleźli się razem na ściance. Tam też doszło do przedziwnej sytuacji, w której producent muzyczny złapał wokalistkę za pośladki. Ta natychmiast zareagowała i uderzyła go w twarz. Okazuje się, że Donatan ani myśli, żeby przeprosić za to niedopuszczalne zachowanie.

Donatan złapał za pośladki Edytę Górniak

Po sytuacji na festiwalu Donatan, co prawda, zabrał głos ale jego tłumaczenie było co najmniej dziwne. Stwierdził, że zrobił to celowo, bo chciał po prostu wszystkim przypomnieć, że są granice, których nie można przekraczać.

Donatan i Edyta Górniak na festiwalu w Opolu 2018

Wokalistka pojawiła się w sobotę rano w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o swoim synu Allanie. Dziennikarz nie odmówił sobie pytania o to, czy Donatan z upływem czasu pożałował swojego zachowania i przeprosił.

Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe - powiedziała na wizji.

Donatan wydał oświadczenie

Dziennikarz poinformował Górniak, że Donatan opublikował oświadczenie na swoim Facebooku. Ta jednak wyznała, że nie widziała tego, co napisał. Oznajmiła, że mimo wszystko nie widzi szansy na dalszą współpracę.

Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili - dodała.

Dla nas tłumaczenie Donatana jest niedorzeczne. Patrząc na jego słowa, szczerze wątpimy, że zdobędzie się na przeprosiny, skoro nadal nie widzi żadnego problemu w swoim zachowaniu.

MT

Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Górniak nadal nie została przeproszona przez Donatana za incydent w Opolu
Zaloguj się
 • Gość: Oka

  Oceniono 13 razy 7

  A ta dalej męczy węża żeby podtrzymać zainteresowanie. Masakra

 • Gość: pinokio

  Oceniono 3 razy -1

  A ten donatan, to ten śmieszny chłopiec o twarzy wiejskiego maczo, spod remizy strażackiej...?a kto to wogóle jest..?edzie znam, ti ona "śpiewała " hymn Polski no i jest posiadaczką syna allana czy jakoś tak...

 • Gość: Olo

  Oceniono 4 razy -2

  A za co niby ma ją przepraszać ?
  Cały tabor ja tarmosił kiedyś i było dobrze a teraz strzela focha !

 • Gość: Kriss

  Oceniono 4 razy -4

  Nie przeprosił i nie przeprosi mam nadzieję.
  Cipą by był jakby się ukorzył.
  A ta stara sflustrowana sobą rura powinna się cieszyć że ktoś miał ochotę ja złapać. Podejrzewam że taki jest wlasnie cel robienia z tego afery.
  Pod płaszczykiem oburzenia -no i co możecie mi zazdrościć to mnie złapał a nie któraś z Was...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX