Kamil Durczok już rozstał się z 22 lata młodszą partnerką? "Bardzo byłem naiwny". Jej Instagram tylko to potwierdza

Kamil Durczok rozstał się z Julią Oleś? Dziennikarz opublikował na Instagramie swoje zdjęcie i dodał przygnębiający opis. Fani nie mają wątpliwości, że to koniec jego związku z 28-latką.

Po tym jak Kamil Durczok rozstał się z Marianną Dufek, postanowił zasmakować szczęścia u młodszej o 22 lata kobiety. Jego Instagram szybko zaczął się przepełniać zdjęciami z śliczną Julią Oleś. Niedługo później prezenter zaczął zabierać ukochaną na tak zwane salony. Jednak wszystko wskazuje na to, że to koniec ich miłości.

Kamil Durczok rozstał się z Julią Oleś?

Na Instagramie Kamila pojawiło się jego smutne zdjęcie z równie przygnębiającym opisem. Dziennikarz nawiązuje do tego, że się na kimś zawiódł i przyznaje, że był naiwny.

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny. #lesson #naiv #onlyfuture. - napisał.

Nikt nie ma wątpliwości, że we wpisie chodzi właśnie o Julię.

Inny target Panie Kamilu! To było jasne od początku, ze tak się skończy ta historia!

Chodzi o Julię?

To nie naiwność, to wiara w ludzi, którzy często wbijają nam nóż w plecy.

 

Julia Oleś usunęła zdjęcia z Kamilem Durczokiem

A co na to wszystko Julia? Jej najnowsze zdjęcia na Instagramie sugerują, że prowadzi szczęśliwe życie i w żaden sposób nie cierpi po rozstaniu z Kamilem. Jakby tego było mało, 28-latka usunęła wszystkie zdjęcia z dziennikarzem. A było ich na jej profilu naprawdę sporo.

KAMIL DURCZOK I JULIA OLEŚ - WSPÓLNE ZDJĘCIA >>>>

Julia Oleś pracuje w portalu Kamila Durczoka

Przypomnijmy, że Julia pracuje w portalu Kamila Durczoka. 28-latka jest zastępcą redaktora naczelnego serwisu Silesion.pl. Ciekawe, czy ich rozstanie wpłynie na sytuację zawodową Julii. A może to właśnie praca ich podzieliła?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.