Kamil Durczok już rozstał się z 22 lata młodszą partnerką? "Bardzo byłem naiwny". Jej Instagram tylko to potwierdza

Kamil Durczok rozstał się z Julią Oleś? Dziennikarz opublikował na Instagramie swoje zdjęcie i dodał przygnębiający opis. Fani nie mają wątpliwości, że to koniec jego związku z 28-latką.

Po tym jak Kamil Durczok rozstał się z Marianną Dufek, postanowił zasmakować szczęścia u młodszej o 22 lata kobiety. Jego Instagram szybko zaczął się przepełniać zdjęciami z śliczną Julią Oleś. Niedługo później prezenter zaczął zabierać ukochaną na tak zwane salony. Jednak wszystko wskazuje na to, że to koniec ich miłości.

Kamil Durczok rozstał się z Julią Oleś?

Na Instagramie Kamila pojawiło się jego smutne zdjęcie z równie przygnębiającym opisem. Dziennikarz nawiązuje do tego, że się na kimś zawiódł i przyznaje, że był naiwny.

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny. #lesson #naiv #onlyfuture. - napisał.

Nikt nie ma wątpliwości, że we wpisie chodzi właśnie o Julię.

Inny target Panie Kamilu! To było jasne od początku, ze tak się skończy ta historia!

Chodzi o Julię?

To nie naiwność, to wiara w ludzi, którzy często wbijają nam nóż w plecy.

Julia Oleś usunęła zdjęcia z Kamilem Durczokiem

A co na to wszystko Julia? Jej najnowsze zdjęcia na Instagramie sugerują, że prowadzi szczęśliwe życie i w żaden sposób nie cierpi po rozstaniu z Kamilem. Jakby tego było mało, 28-latka usunęła wszystkie zdjęcia z dziennikarzem. A było ich na jej profilu naprawdę sporo.

KAMIL DURCZOK I JULIA OLEŚ - WSPÓLNE ZDJĘCIA >>>>

Julia Oleś pracuje w portalu Kamila Durczoka

Przypomnijmy, że Julia pracuje w portalu Kamila Durczoka. 28-latka jest zastępcą redaktora naczelnego serwisu Silesion.pl. Ciekawe, czy ich rozstanie wpłynie na sytuację zawodową Julii. A może to właśnie praca ich podzieliła?

KS

Więcej o:
Komentarze (191)
Kamil Durczok już rozstał się z 22 lata młodszą partnerką? "Bardzo byłem naiwny". Jej Instagram tylko to potwierdza
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 198 razy 158

  Może kiedyś wreszcie panowie w średnim wieku pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że dziewczyny w wieku ich córek nie są z nimi z powodu wielkiej miłości ani nawet fascynacji seksualnej?

 • kotbehemot6

  Oceniono 141 razy 125

  Panie Kamilu...pana zdjęcia z partnerką w wieku a zwłaszcza stylizacja w skórzanej garderobie świadczyła tylko o zaburzeniu zwanym ostrym zespołem zakochania. Przykro było patrzyć na samośmieszajaćego sie faceta w średni wieku, którego miało sie za inteligentnego mężczyznę.
  Teraz jest jeszcze gorzej. Niech pan sobie daruje te teksty na poziomie urażonego 17 latka. Serio. Naprawdę przykro patrzec. Albo niech pan zrobi te wpisy prywatnymi.

 • krzywelustro

  Oceniono 79 razy 75

  Jakoś tak już jest, że jeśli uchodzący dotąd za poważnego człowiek wiąże się z infantylną gęsią, to natychmiast z niego samego wychodzi głęboko ukrywany infantylizm.

  Vide: filar ZChN, niejaki Kaz Marcinkiewicz i słynna poetka Isabel z d. Olchowicz.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 106 razy 74

  Dziadku ty masz 50 lat!! a to młoda siksa jest, potrzebuje więcej niż może jej dać facet w Twoim wieku, wprowadziłeś na salony, teraz sama może się po nich poruszać, pewnie że jesteś naiwny :D

 • vargur09

  Oceniono 60 razy 58

  ni ch** nie rozumiem po kiego wała trzeba dzielić się ze światem dowodami swojej głupoty, jeszcze okraszając to tymi je**** srasztagami...

 • lipaca

  Oceniono 56 razy 52

  Po co mlode dupy zwiazuja sie z duzo straszymi facetami i do tego w tej branzy? Wiadomo.

 • Gość: mata

  Oceniono 68 razy 50

  facet jest malo atrakcyjny :( i wizualnie i intelektualnie

 • Gość: ...

  Oceniono 52 razy 44

  Nie tylko u niego pracuje ale mieszka w jego służbowym mieszkaniu i ma służbowy samochód. Pewnie znalazła nowego sponsora z większym portfelem, do dupczokowi kasa topnieje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX