Robert Moskwa rozwodzi się z żoną. Tym razem to już pewne! Podano przyczyny

Robert Moskwa weźmie rozwód? Druga żona aktora w rozmowie z "Fakt24" potwierdziła plotki na ten temat.

Robert Moskwa, który szerszej publiczności jest znany głównie za sprawą serialu "M jak miłość" rozwodzi się ze swoją młodszą o 28 lat żoną. O tym, że w ich związku źle się dzieje, media pisały już jakiś czas temu

Robert Moskwa ma kłopoty w małżeństwie 

Robert Moskwa wziął ślub z Patrycją Cieślak w 2015 roku. Młodziutka trenerka fitness, która zajmuje się też tańcem na rurze, urodziła Moskwie w 2017 roku córeczkę Nadię. Jak widać, szczęście rodzinne nie było im dane na zawsze, bo w maju tego roku aktor musiał wyprowadzić się z ich wspólnego domu. 

Powodem problemów małżeńskich miało być zachowanie gwiazdy "M jak miłość". W jednym z wywiadów dla "Super Expressu" żona aktora przyznała, że ma żal do męża, o to, że ten nie pomaga jej zajmować się dzieckiem

Przyczyn rozpadu małżeństwa może być jednak więcej.

Patrycja rozwija własną markę sportowej odzieży, jest bardzo aktywna. W pewnym momencie zaczęła zauważać, że coraz mniej łączy ją z Robertem, że ich drogi się rozmijają - mówi koleżanka Patrycji w rozmowie z "Party".

Czy Robert Moskwa bierze rozwód?

Od dawna krążyły plotki, że kryzys małżeński Moskwy zakończy się rozwodem. Teraz głos zabrała sama Patrycja Cieślak, która wyznała, że do rozwodu dojdzie.

Tak, zdecydowaliśmy się na rozwód - powiedziała w komentarzu dla "Fakt24".

W rozmowie z "Party" dodała natomiast, że "Robert mieszka w Warszawie, ja z córką w Łodzi".

Robert Moskwa próbował ratować małżeństwo, ale jak widać jego próby nie przyniosły zamierzonego efektu. Przypominamy, że gwiazdor podjął w tej kwestii odpowiednie kroki - zaczął o siebie dbać i zmienił swój wizerunek. 

Mamy nadzieję, że parze uda się rozstać w pokojowym nastroju, a przede wszystkim, że dojdą do porozumienia w sprawach kontaktów z dzieckiem.

Będzie to już drugi rozwód Roberta Moskwy. Kilka lat temu rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, z która ma córkę Paulinę. Dziewczyna ma obecnie 25 lat.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.