Rihanna w kreacji z ogromnym dekoltem. Sukienka prawie zsunęła jej się z piersi

Rihanna pojawiła się ostatnio w Londynie na premierze filmu "Ocean's Eight". Wszyscy wpatrywali się w dekolt gwiazdy. Powód? Suknia niemalże zsunęła się z piersi gwiazdy.

Są gwiazdy, które uwielbiają wzbudzać kontrowersje swoimi strojami. Do tego grona celebrytów należy z pewnością Rihanna. Piosenkarka pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Ocean's Eight", a dzisiaj wszyscy wspominają kreację, jaką miała wtedy na sobie.

Rihanna w złotej sukni z ogromnym dekoltem

Rihanna założyła złotą suknię imitującą koc termiczny z ogromnym dekoltem. Kiedy artystka pojawiła się na czerwonym dywanie, próbowała jednocześnie pozować do zdjęć i okiełznać niełatwą suknię. Okazało się, że kreacja zsuwa się z jej piersi, co spowodowało, że Riri musiała nieustannie kontrolować, czy aby nie pokazała fotoreporterom zbyt wiele.

RIHANNA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Jej mina nie pozostawia złudzeń. Gwiazda była onieśmielona i wyraźnie bała się tego, że jej pierś ujrzy światło dzienne. Na szczęście poradziła sobie po mistrzowsku.

Rihanna przytyła

Łatwo zauważyć, że od kilku miesięcy Rihanna nie może się już pochwalić popularnym w Hollywood rozmiarem zero. Gwiazda wyraźnie się zaokrągliła, a swoje kształty podkreśla odważnymi kreacjami. Okazuje się, że nie tylko piosenkarka nie przejmuje się dodatkowymi kilogramami. Fani także są zachwyceni jej sylwetką.

Jesteś perfekcyjna! - piszą jej obserwatorzy na Instagramie.

Cudowna!

Wyglądasz po prostu obłędnie...

Najważniejsze to mieć do siebie dystans i czuć się dobrze we własnej skórze. Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

KS