Pippa Middleton potwierdziła ciążę! Choć już nie musiała. Brzuch jest już widoczny

Pippa Middleton spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Potwierdziła to osobiście, a na najnowszych zdjęciach wyraźnie widać już ciążowy brzuch.

Plotki o tym, jakoby Pippa Middleton była w ciąży krążyły od miesięcy. Siostra księżnej Kate konsekwentnie zbywała je milczeniem, ale gdy brzuch zaczął być już wyraźnie widoczny, zabrała w końcu głos. Pippa ma swoją kolumnę w brytyjskiej gazecie "Waitrose Weekend" i to w jednym z opublikowanych tam artykułów poświęconych ćwiczeniom w ciąży potwierdziła, że wkrótce zostanie mamą.

To moja pierwsza ciąża i wciąż mam wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi. (...) Czy mogę wciąż chodzić na jogę, jeśli nie będę wykonywać niektórych pozycji? Czy mogę nadal ćwiczyć mięśnie? - zastanawia się przyszła mama.

Paparazzi zrobili ostatnio Pippie kilka zdjęć. Pod wzorzystą i niezbyt opiętą sukienką brzuch rysował się już bardzo wyraźnie.

PIPPA MIDDLETON W CIĄŻY - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Pippa Middleton i James Matthews

Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub w maju 2017 roku. Wybrankiem młodszej siostry księżnej Kate został brytyjski biznesmen i milioner. Ich ślub odbył się w kościele św. Marka w miasteczku Englefield w towarzystwie około 100 zaproszonych gości.

WJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA