Edyta Górniak wydała oświadczenie w sprawie z Donatanem. "Nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO"

Edyta Górniak na Facebooku wydała oświadczenie, w którym odniosła się oficjalnie do zachowania Donatana.

Kilka dni temu Edyta Górniak spoliczkowała w Opolu Donatana po tym, jak producent złapał gwiazdę za pośladki. Teraz wydała oświadczenie, w którym opisała, co myśli o zachowaniu producenta. Przyznała także, że nie usłyszała słowa "przepraszam".

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczora jeszcze jedno ważne wystąpienie - zaczęła wpis. 

Przyznała ze szczerością, że z Donatanem znaleźli porozumienie wyłącznie "Muzyczne", a ona jest z "natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata".

Jeśli tylko nie muszę - nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO - wyznała. 

Górniak nie ukrywa, że po zaistniałej sytuacji, kiedy to producent chciał się zaprezentować u jej boku w obecności fotoreporterów z całego kraju w "kontrowersyjnym charakterze" jest wzorcowym przykładem na to, jak można utracić jej szacunek i zaufanie. Przyznała też, że miałaby obawy wejść z nim do studia.

Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach?... - zastanawia się.

Edyta Górniak spoliczkowała DonatanaEdyta Górniak spoliczkowała Donatana fot.AKPA

Edyta Górniak i Donatan. Donatan nie przeprosił Edyty Górniak?

Piosenkarka zwróciła się także bezpośrednio do producenta i dała mu radę - nie od koleżanki, lecz od kobiety.

Życzliwa rada na przyszłość Don. Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym - zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu potraktować mnie tak przedmiotowo - napisała.

Przyznała także, że do tej pory nie usłyszała słowa "przepraszam".

Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously ... ?

Jest to spore zaskoczenie, gdyż portal "NaTemat" podawał informację, że Donatan przeprosił piosenkarkę dwukrotnie za swoje zachowanie podczas Festiwalu w Opolu 2018.

Całe oświadczenie możecie przeczytać tutaj:

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Chwilę przed występem na opolskiej scenie duet pozował na specjalnej ściance, gdzie nie obyło się bez skandalu. W pewnym momencie producent złapał Edytę Górniak za tyłek. Jej reakcja była błyskawiczna. Od razu wyciągnęła rękę i spoliczkowała Donatana.

 

AW

Edyta Górniak już nie rozpacza po Williamie. Pomogła jej muzyka. "Po zakończeniu tej podróży prawdziwą rzeczą będzie muzyka"

Więcej o:
Komentarze (62)
Edyta Górniak i Donatan. Górniak wydała mocne i emocjonalne oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: Tralala

  Oceniono 21 razy 15

  Edyta została pochwalona za swoją reakcję i teraz będzie przemawiała przez tydzień.
  OK... dobra reakcja, ale z tego robi się już serial.
  A Donatan... na sukcesie z Cleo przybrał pozę z zadartym nosem. Ego niemal jak u Westa.

 • Gość: sławek

  Oceniono 22 razy 14

  po gębie widać chama donochma

 • saiv

  Oceniono 11 razy 7

  ustawka i tyle

 • awersja

  Oceniono 6 razy 6

  Górniak lepiej pisze po angielsku, niż po polsku...

 • Andrew TT

  Oceniono 4 razy 4

  PRODUCENT BURAKÓW!!!! JAKI KRAJ TACY PRODUCENCI, PORAŻKA!!!!

 • algreg

  Oceniono 6 razy 4

  ten zapuszczony obleśny grubas to jej partner w zawodzie ? to źle świadczy o piosenkarce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX