Marta Kaczyńska narzeka na półnagich plażowiczów. "Ten widok jest nieprzyjemny i nieakceptowalny". Też Wam to przeszkadza?

Marta Kaczyńska od lat mieszka w Sopocie i narzeka, że rażą ją ludzie chodzący bez ubrań po ulicach. Popiera, by sklepikarze i restauratorzy nie obsługiwali osób w strojach kąpielowych.

Marta Kaczyńska od urodzenia mieszka w Sopocie, toteż widok plażowiczów spacerujących po mieście w strojach kąpielowych nie jest jej obcy. Jak wynika z jej ostatniego felietonu w tygodniu 'Sieci', nie jest jej też ani trochę miły.

panie w strojach kąpielowych. Napisała o tym felieton o znaczącym tytule ''Sezonowa nagość nieujarzmiona''.

Marta Kaczyńska o nagości na ulicach miasta

Marta Kaczyńska pisze, że zdecydowanie wolałaby nie widzieć ludzi w strojach kąpielowych poza plażą. Podkreśla, że z entuzjazmem popiera wszystkich właścicieli restauracji i sklepów, którzy nie chcą obsługiwać "osób niekompletnie ubranych".

Jej zdaniem bezwstydni plażowicze, kiedy tylko pogoda robi się ładna, wkraczają na ulice i czują się, a co gorsza, pozostają bezkarni.

Dla większości ludzi oczywiste jest, że wychodząc z domu, należy się ubierać - podkreśla.

Marta Kaczyńska jednak ma wrażenie, że latem część ludzi jest jakby zupełnie "nieświadoma istnienia pewnych podstawowych reguł albo całkowicie je lekceważy''. 

 

Marta Kaczyńska - niestosowne zachowanie na ulicy 

Entuzjaści paradowania bez koszulek czy też panie, które chodzą po mieście w typowo plażowej bieliźnie, nie zdają sobie chyba sprawy, że ich widok dla pozostałych ludzi może być kłopotliwy, nieprzyjemny i nieakceptowalny - pisze w felietonie Kaczyńska.

Podkreśla też, że taki widok jest zwyczajnie ''niestosowny''. Dlatego też Marta Kaczyńska dodaje, że takie paradowanie w plażowej bieliźnie może być potraktowane jako ''czyn nieobyczajny'', za który grozi grzywna.

Na pewno więc ucieszy ją fakt, że w Sopocie panowie niekompletnie ubrani mogą dostać mandat nawet w wysokości 5 tysięcy złotych. 

Zgadzacie się z jej poglądami? Waszym zdaniem ludzie, którzy nad morzem idą na obiad w kąpielówkach zwyczajnie ''przeginają''? 

JAB

Zobacz wideo
Więcej o: