O czym rozmawiali Meghan Markle i Harry na urodzinach królowej Elżbiety? Specjalista od czytania z ruchu warg przytoczył rozmowę

Meghan Markle zadebiutowała w niedzielę na obchodach urodzin królowej Elżbiety. Specjalista od czytania z ruchu warg zdradził, że księżna wyznała mężowi, że jest zdenerwowana.

W niedzielę odbyło się Trooping the Colour, coroczne święto, na którym obchodzone są urodziny królowej Elżbiety. Nie mogło zabraknąć całej rodziny królewskiej, w tym Meghan Markle, która 19 maja oficjalnie do niej dołączyła.

To było dopiero drugie jej oficjalne wyjście w roli księżnej Sussex. Choć wyglądała na zrelaksowaną, wcale tak nie było. Meghan Markle czuła się zdenerwowana o czym poinformowała księcia Harry'ego. Specjalista od czytania z ruchu warg przytoczył całą rozmowę małżonków.

Meghan Markle i książę Harry na Trooping the Colour 

W porządku? - zapytał Harry.

Jestem zdenerwowana! - odpowiedziała Meghan.

Potem jest przelot samolotów i wszyscy patrzymy w niebo - wytłumaczył książę.

Trooping the Colour - o czym rozmawiała Meghan i Harry?Trooping the Colour - o czym rozmawiała Meghan i Harry? AP

Debiut Meghan Markle na urodzinach królowej Elżbiety II

Księżna Sussex wybrała na tę wyjątkową okazję suknię w kolorze pudrowego różu od Caroliny Herrery oraz kapelusz Philipa Treacy'ego w podobnym kolorze. Meghan Markle wyglądała zjawiskowo, jednak nie do końca zgodnie z królewskim protokołem.

 

MT