Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Jego mama przerwała milczenie. Udzieliła poruszającego wywiadu

Anthony Bourdain odebrał sobie życie. Głos teraz zabrała jego mama, która jest w szoku, że syn popełnił samobójstwo.

Kilka dni temu świat obiegła bardzo smutna informacja. Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Miał 61 lat. Osierocił 11-letnią córkę. Słynnego twórcę programów kulinarno-podróżniczych pożegnało mnóstwo osób. Teraz głos zabrała jego mama

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Jego mama udzieliła poruszającego wywiadu

Mama Anthony'ego Bourdaina udzieliła wywiadu dla "New York Times". Wyraziła ogromny smutek i wstrząs. Nigdy nie pomyślałaby, że syn chce odebrać sobie życie.

Był absolutnie ostatnią osobą na świecie, którą podejrzewałam, że zrobi coś takiego - wyznała Gladys Bourdain.

Miał wszystko - sukces i pieniądze wykraczające poza jego najśmielsze marzenia - dodała.

Bourdain powiedziała także, że Eric Ripert, francuski szef kuchni i bliski przyjaciel Anthony'ego, zdradził jej, że syn "przez ostatnich kilka dni był w mrocznym nastroju".

Anthony BourdainAnthony Bourdain Dennis Van Tine/ EAST NEWS

Anthony'ego Bourdaina pożegnała Asia Argento

Anthony Bourdain od 2016 roku był związany z włoską aktorką, Asią Argento

Anthony dawał z siebie wszystko we wszystkim, co robił. Jego wspaniały, nieustraszony duch wielu inspirował, a jego hojność była bez granic. Był moją miłością, moim oparciem, moim obrońcą. Jestem załamana. Myślę o jego rodzinie. Proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała w mediach społecznościowych.

Kim był Anthony Bourdain?

Anthony Bourdain angażował się w wiele projektów, ale do najsławniejszych należy jego kulinarno-podróżniczy program "No Reservations". Nagrał ponad 100 odcinków. Zjadł w nim m.in. oko foki i żywą kobrę. Jego drugim najpopularniejszym programem były "Miejsca nieznane", gdzie Bourdain w każdym kolejnym odcinku odwiedzał inne miejsce na świecie. 

JT