"PnŚ". Ogłoszono nową parę prowadzących. Jej nazwisko jest dużą niespodzianką. To jedna z najpopularniejszych blogerek modowych

"Pytanie na śniadanie" ogłosiło nową parę prowadzących. Program poprowadzą Robert El Gendy i... Macademian Girl.

W niedzielny poranek "Pytanie na śniadanie" poprowadzili Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Zapowiedziano, że program zyskał nową parę prowadzących. O kogo chodzi? Śniadaniówkę poprowadzą Robert El Gendy i Macademian Girl.

Blogerka sama pochwaliła się też fanom o nowym wyzwaniu zawodowym. Na Instastories "Pytania na śniadanie" mogliśmy podejrzeć, jak wyglądało przywitanie nowych prowadzących. 

'Pytanie na śniadanie' - Macademian Girl i Robert El Gendy'Pytanie na śniadanie' - Macademian Girl i Robert El Gendy Instagram.com/pytanienasniadanie

Macademian Girl nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Macademian Girl naprawdę nazywa się Tamara Gonzales Perea. Jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych (obok Maffashion i Jessiki Mercedes). Jej nieszablonowy styl pokochały Polki. Macademian Girl nazywana jest "kolorowym ptakiem" - jej stylizacje obfitują w mocne kolory i liczne wzory.

Musimy przyznać, że Macademian Girl jako prowadząca "Pytanie na śniadanie" mocno nas zaskoczyła. Ale mocno trzymamy kciuki! Po udziale w "Agencie" blogerka wyznała, że jej marzeniem jest praca w telewizji. Wcześniej była jurorką w "Shopping Queen", a niedawno prowadziła program "Królowa lumpeksów".

Kim jest Robert El Gendy?

Obok Macademian Girl zasiądzie Robert El Gendy, który od niedawna jest już związany z "Pytaniem na śniadanie". El Gendy od kilkunastu lat pracuje w TVP i jest dziennikarzem sportowym.

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.