Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski jednak są parą? W końcu usłyszała to pytanie. Jej reakcja jednoznaczna

Martyna Wojciechowska została w końcu zapytana podczas wywiadu o relację z Przemysławem Kossakowskim. Była bardzo zmieszana, ale nie zaprzeczyła, że jest z dziennikarzem blisko.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą? Od kilku tygodni media nie przestają zadawać tego pytania.

Martyna Wojciechowska o relacji z Przemysławem Kossakowskim

Gwiazda w końcu zdradziła nieco więcej na ten temat. Agnieszka Jastrzębska zapytała ją wprost o to, co łączy ją z Przemysławem. Po skrępowanej minie było widać, że wolałaby nie usłyszeć tego pytania. 

Znam Przemka dobrze. Przemek fascynującym mężczyzną jest. Jesteśmy kolegami z pracy, więc obserwuję z podziwem i szacunkiem jego pracę. Wymieniamy poglądy na temat naszej pracy. No tak, znamy się. Znamy się nie tylko z widzenia i bardzo się lubimy. Dostaje tyle bardzo pozytywnych informacji od wszystkich wokół, że inaczej wyglądam, że nie będę ucinać spekulacji, niech one trwają. Wyglądam podobno lepiej niż zwykle, czuję się lepiej niż zwykle, czuję się wspaniale. To bardzo dobry czas.

Ta wypowiedź na pewno nie spowoduje, że plotki o ich zażyłości ucichną.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - co ich łączy?

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, jakie dziennikarz TTV opublikował na swoim Instagramie. Widzimy na nim Martynę i tajemniczy podpis.

Z kobietą, która potrafi zaimponować.

Jakby tego było mało, niedawno Martyna Wojciechowska wystąpiła gościnnie w programie "Uwaga". Odcinek poświęcony był właśnie Kossakowskiemu. Dziennikarka wypowiadała się o "koledze" w samych superlatywach. 

Martyna Wojciechowska "znalazła bratnią duszę"

Znalazła bratnią duszę - tak, jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: „Czy na pewno?” - powiedziała.

Później media rozpisywały się o rzekomych planach wakacyjnych Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Para miała wybrać się za granicę wraz z córką podróżniczki.

Chcielibyście, żeby Martyna i Przemysław byli parą?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.