Jolie chciała zabrać dzieci za granicę, Pitt stanowczo zaprotestował. Jej reakcja? Do przewidzenia

Angelina Jolie chciała zabrać ze sobą całą szóstkę dzieci do Londynu, gdzie kręci nowy film. Brad Pitt się nie zgodził i wniósł o zakaz wywożenia ich poza granice USA.

Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili swoje rozstanie blisko dwa lata temu. Jednak warunki rozwodu i szczegóły opieki nad dziećmi ciągle są ustalane. Ostatnio Brad Pitt zablokował wylot dzieci z kraju.

Angelina Jolie i Brad Pitt kłócą się o opiekę nad dziećmi?

Angelina Jolie i Brad Pitt mimo upływu dwóch lat od rozstania ciągle jeszcze nie rozstrzygnęli pomiędzy sobą, w jaki sposób ma wyglądać podzielona opieka nad szóstką ich dzieci. Rozmowy się toczą, więc kiedy Angelina postanowiła zabrać ze sobą wszystkie dzieci na plan filmowy w Anglii, Brat Pitt postawił veto.

Wniósł do sądu o zakaz wywożenia dzieci poza granice USA, a sędzia ten wniosek zaakceptował. To oznacza, że Angelina Jolie nie może zabrać ze sobą żadnej z pociech na plan filmu ''Czarownica 2'', który jest w Londynie.

Aktorka ponoć jest z tego powodu wściekła tak bardzo, że ludzie naokoło niej są już zmęczeni sytuacją - donosi ''Metro''. Bardzo chciała, żeby Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne i Knox byli tam razem z nią.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili szczegóły rozwodu

Właśnie trwają ostatnie rozmowy o tym, jak mają wyglądać dokładne warunki rozwodu i ta część procesu w zasadzie jest już na wykończeniu.

Problemem jednak jest ustalenie dokładnego kształtu opieki nad dziećmi. Byli małżonkowie jednak bardzo się starają i podobno sprawy mają się o niebo lepiej niż miało to miejsce na samym początku.

Angelina przecież swego czasu oskarżyła Brada Pitta o to, że był agresywny wobec dzieci. Dlatego aktorka chciała ograniczyć ich kontakty, a początkowo Pitt mógł widywać się z nimi tylko w obecności psychologa. Jolie zgodziła się jednak dzielić opieką z byłym mężem. Teraz starają się załatwić wszystko jak najlepiej, ale nie wiadomo jak na sprawy wpłynie pozew Brada.

 

Koniec Brangeliny

Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili swoje rozstanie we wrześniu 2016 roku. Byli parą przez 11 lat, zaś oficjalnym małżeństwem przez niecałe 2 lata.

Zobacz wideo

JAB

Więcej o: