Internet oszalał. Tak mogą wyglądać dzieci Meghan Markle i Harry'ego. Dziewczynka to wykapana mama! A chłopiec?

Mamy dla was pierwsze wizualizacje dzieci Meghan i Harry'ego. Symulacje to efekt plotek o ciąży Markle. Wygląd dziewczynki i chłopca opracowano na podstawie zdjęć książęcej pary.

W mediach pojawia się coraz więcej doniesień o ciąży Meghan Markle. Na dzieci księżnej Meghan i księcia Harry'ego bez wątpienia czekają tysiące fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Tygodnik "Life&Style" sugeruje nawet, że będą to bliźniaki. Krążą również plotki, że książę wybrał już imię dla dziewczynki. Jak podają informatorzy pisma, dziecko otrzyma imię po księżnej Dianie.

Pojawiły się też pierwsze wizualizacje dzieci Meghan i Harry'ego. Ich autorem jest Joe Mullins, amerykański ilustrator sądowy. Symulacje opracował na podstawie wspólnych zdjęć świeżo upieczonego małżeństwa. Podobnych portretów jest coraz więcej.

Dzieci Meghan Markle i Harry'ego na wizualizacjach ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Dziewczynka to wykapana mama. Chłopiec nie jest do końca rudy jak tata, ma po nim tylko fryzurę i wygląd rozrabiaki. Miodowa karnacja to jednak cecha urody, z której znana jest księżna Meghan.

Pierwsze wizualizacje dzieci Meghan i Harry'egoPierwsze wizualizacje dzieci Meghan i Harry'ego East News/Joe Mullins/Splash News

Co wiemy o ciąży Meghan Markle?

Jeśli doniesienia o bliźniaczej ciąży Meghan potwierdzą się, będą to pierwsze bliźniaki w brytyjskiej monarchii od 588 lat. Wśród plotek o błogosławionym stanie Meghan Markle jest również ta o zabiegu in vitro, przy którym szansa na dwojaczki zdecydowanie wzrasta.

Czy wkrótce poznamy nowe royal baby - albo nawet royal babies? Brak oficjalnych komunikatów na ten temat zmusza nas do uzbrojenia się w cierpliwość. 

BK