Były mąż Meghan Markle bierze ślub! Pochwalił się na Instagramie. "Przygotujcie się na imprezę"

Były mąż Meghan Markle bierze ślub. Trevor Engelson ogłosił tę informację na swoim Instagramie.

Były mąż Meghan Markle, Trevor Engelson, również układa sobie życie. Zaledwie dwa tygodnie po królewskim ślubie księżnej Meghan i księcia Harry'ego ogłosił na Instagramie, że oświadczył się swojej partnerce, Tracey Kurland.

Profil Engelsona jest prywatny, ale jak podaje Cosmopolitan, oświadczył się on w piątek, 1 czerwca, co upamiętnił uroczym zdjęciem na Instagramie. Strona podaje, że na fotografii jego narzeczona trzyma rękę na jego ramieniu, prezentując pierścionek zaręczynowy w całej okazałości.

Największy szczęściarz na świecie! Przygotujcie się na imprezę - miał podpisać zdjęcie.

 

Engelson i Kurland spotykają się od trzech lat. Poznali się przez wspólnych znajomych, a swój związek starają się utrzymywać w prywatności. Media podają, że przełomowym momentem w ich relacji był zeszłoroczny wyjazd do Włoch. Zawodowo Engelson zajmuje się produkcją filmową, a Kurland jest dietetyczką.

Meghan Markle i Trevor Engelson

Meghan Markle i Trevor Engelson wzięli ślub w 2011 roku, a rozwiedli się zaledwie po dwóch latach, chociaż ich związek trwał znacznie dłużej, bo od 2004 roku.

MEGHAN MARKLE I TREVOR ENGELSON - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Powodem rozstania były zbyt napięte grafiki - Meghan Markle przeprowadziła się do Toronto, gdzie nagrywała kolejne odcinki serialu "W garniturach", w którym grała jedną z głównych ról. Według wielu źródeł producent bardzo przeżył rozstanie i długo dochodził do siebie.

OG