Cleo NAGO w teledysku. Fani podzieleni. "Jak przyciągnąć stulejarzy" vs "Kozak"

Cleo wypuściła właśnie nową piosenkę zatytułowaną "Eva". Zgodnie z tytułem w klipie zobaczyliśmy artystkę "tak, jak Pan Bóg ją stworzył".

W środowy poranek miała miejsce premiera teledysku do najnowszego utworu Cleo z Mesajah, "Eva". Jak nazwa piosenki sugeruje, Cleo wcieliła się w postać Ewy. Joanna Klepko poszła na całość i pokazała nagie ciało. Przez większość wideo wokalistka pręży swoje ciało na łonie natury zakryte jedynie liśćmi figowca, natomiast w krótkich przebitkach jest całkowicie naga, a jej miejsca intymne (w oficjalnej wersji na YouTube) zakrywają piksele.

Cleo ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

 

Nowa piosenka Cleo "Eva"

Świat się dopiero tworzy, wszystko jest świeże, a partnerzy nie do końca umieją się odnaleźć. Tęsknota do wolności osobistej z jednej strony, a z drugiej chroniczny brak drugiej osoby. Zarania dziejów miłości, pierwsze dni w Edenie okraszone teledyskiem tak dziewiczym, że bez problemu może się on znaleźć na liście chronionej przez greenpeace - czytamy w oficjalnym opisie teledysku.

Cleo nago w teledysku - fani komentują: "kozak" vs "jak przyciągnąć stulejarzy"

W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu.

Jest moc!

Kozak.

Ekhm... Czy jest może dostępna wersja bez cenzury?

Świetne. Wszystko mi się podobało poczynając od animacji startowej (tylko później jakieś zakłócenia się na chwilę wdarły). To będzie hit. Jestem pewien.

Sztosik kawałek. Fajnie siada - czytamy.

Pojawiły się jednak także słowa krytyki.

Poradnik jak przyciągnąć stulejarzy.

Gdyby nie teledysk i Mesajach wyłączyłabym już na początku.

Połowa wyświetleń to stulejarze, które liczyły na cycki.

Słabe. Ma lepsze - pisze druga strona.

A wy co o tym sądzicie? Myślicie, że nagie ciało to dobry pomysł na promocję piosenki? 

MM