Kinga Rusin chciała pochwalić swojego partnera. Przy okazji dogryzła byłemu mężowi. "Powiem to po raz pierwszy"

Kinga Rusin rzadko wypowiada się o byłym mężu. W obecnym związku czuje się na tyle pewnie, że chyba postanowiła to zmienić. Po jej ostatnim wywiadzie Lisowi musi być trochę głupio.

Kinga Rusin i Tomasz Lis na początku swojego małżeństwa wydawali się parą idealną. Gwiazdy telewizji w opinii wielu widzów pasowały do siebie jak ulał. Niestety, w 2006 roku ich związek zakończył się rozwodem.

Od tego momentu prowadząca program "Agent - Gwiazdy" raczej niechętnie wypowiada się o byłym mężu. W nowej relacji czuje się jednak na tyle pewnie, że chyba postanowiła to zmienić. Zapytana przez dziennikarkę "Dzień Dobry TVN" o sekret świetnej formy, Kinga Rusin zupełnie niespodziewanie dogryzła Lisowi.

Ja nigdy tego nie mówiłam, myślę, że powiem to po raz pierwszy. To wszystko jest kwestia odpowiedniego mężczyzny przy boku - odpowiedziała Rusin.

Kinga Rusin i Marek Kujawa na 18. Charytatywnym Balu DziennikarzyKinga Rusin i Marek Kujawa na 18. Charytatywnym Balu Dziennikarzy KAPIF.pl

Patrzę na siebie dziś i myślę sobie: hmmm, to zaczęło się od tej chwili. Jeżeli wstajesz i kładziesz się z taką aurą miłości, szacunku, jeżeli słyszysz bez przerwy komplementy i w ogóle nauczyłaś się już je przyjmować, i mówić "dziękuję", to właściwie pragniesz więcej. Jest ci dobrze i jesteś szczęśliwa, to po prostu widać na twarzy - dodała, nie kryjąc dobrego humoru.

Nie wiemy, czy to celowy pocisk wymierzony w Tomasza Lisa, ale na jego miejscu poczulibyśmy się trochę głupio.

Nowym partnerem Kingi Rusin jest prawnik Marek Kujawa. Szczęśliwie zakochani mieszkają razem od dłuższego czasu. Podczas wspólnych wyjść zawsze kradną show, nie szczędząc sobie czułości i namiętnych spojrzeń. 

Córki dziennikarki mają z kogo brać przykład. Przypomnijmy, że Pola spotyka się z Kamilem Grabarą, a Iga wybrała Taco Hemingwaya. Co na to mama? W innym wywiadzie Kinga Rusin zdradziła, czy poznała już zajętego przez Igę rapera.

BK

Więcej o:
Komentarze (47)
Kinga Rusin dogryza Lisowi: Nigdy tego nie mówiłam, powiem to...
Zaloguj się
 • extrafresh

  Oceniono 68 razy 50

  Popularne odmiany ziemniaków jadalnych

  W ostatnich czasach zmieniły się nieco kryteria doboru odmian ziemniaka w gospodarstwach rolniczych. Miejsce dominujących wcześniej cech istotnych dla producenta t.j.: plenności, odporności na choroby, łatwej technologii uprawy, zajęły kryteria istotne dla konsumenta. Cechy jakości określające wartość kulinarną i morfologię bulw, kwalifikują odmianę jako nadającą się do bezpośredniego spożycia lub do przerobu na produkty spożywcze. Dla odmian jadalnych aktualnie najważniejsze z nich to dobry smak i walory kulinarne, płytkie oczka oraz ładny wygląd bulw. Ogólnie w ziemniakach jadalnych możemy wyróżnić 4 kompleksy cech jakości: smakowy, odżywczy, technologiczny i estetyczny.

 • yegua-ha

  Oceniono 15 razy 13

  Ale ona nie powiedziała niczego o byłym mężu, ani też nie puściła w jego stronę żadnych aluzji!! Po prostu stwierdziła, że jest teraz z kimś, kto do niej pasuje.

 • Gość: Pfff

  Oceniono 19 razy 11

  Nie lubię Kingi Ale ma tu racje. Nie ma nic gorszego jeśli własny mężczyzna nie zauważa kobiety nie daje komplementy wtedy trzeba uciekać od takich prostakow slepycg

 • supermarjan

  Oceniono 13 razy 7

  W warunkach rzeczywistości przedwrześniowej, na tle ogólnego regresu, tak ekonomicznego, jak i społeczno-politycznego i to zarówno w warstwie pryncypiów merytorycznych jak i w głęboko zacofanej warstwie sanacyjnej infrastruktury, szczególną nieudolnością i brakiem koncepcji, rysował się ogólny bilans białka, który to bilans jak powszechnie wiadomo, wyznacza tak kompetentność czynników odpowiadających za ekonomikę w każdym społeczeństwie jak i świadczy w sposób najbardziej widoczny jak sprawy te są zabezpieczone

 • darek638

  Oceniono 8 razy 6

  Z tego co czytam nie powiedziała dokładnie nic ponad to,
  że był nieodpowiednim mężczyzną. O czym deliberujecie?

 • patatajmiauhau

  Oceniono 7 razy 5

  Złapał Rozenek Rusina, a Rusin za łeb Rozenka trzyma.
  Jak nie Rusin, to Rozenek, jak nie Rozenek, to Rusin.
  Łoj da dana, dana, dana Gazieto ukulturowana, uś, uś, uś.

 • dodosdontquack

  Oceniono 10 razy 4

  Znalezienia odpowiedniego mezczyzny i pozbycia sie falszywych przyjaciol ;)

 • Gość: Kuba jr

  Oceniono 18 razy 4

  Córki wyszły z domu, więc jak na celebrytkę przystało, teraz będzie informować tvn i inne media , co dzieje się w jej łóżku. Czekamy...

 • ted49

  Oceniono 7 razy 3

  P. Kinga żyje ze swojego image, aktualnie lansuje 'zakochanie'. Tylko ostatni kapeć wytrzyma z babą o takim EGO. Nie wróżę długiej sielanki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX