Joanna Krupa i jej zerwane zaręczyny? W emocjach pokazała dłoń do kamery. Wszystko już jasne

Fani Joanny Krupy zaniepokoili się po publikacji Faktu o kryzysie w nowym związku modelki. Plotkowano nawet o zerwanych zaręczynach. Celebrytka postanowiła wyjaśnić całą sprawę przed kamerami.

Od momentu, w którym Fakt doniósł, że Joanna Krupa nie jest już ze swoim chłopakiem Douglasem, minęło kilkanaście dni. Fani modelki powoli zaczynali wierzyć, że celebrytka rzeczywiście zerwała zaręczyny z producentem filmowym. Powodem tej decyzji miało być niewygodne dla niej ultimatum, które rzekomo usłyszała od partnera.

Kazał jej wybierać - albo on, albo rozbierane sesje - mogliśmy przeczytać w jednym z numerów tabloidu.

Nic dziwnego, że kiedy Krupa pojawiła się na rozdaniu nagród "Serce dla zwierząt", reporterzy walczyli o komentarz blond piękności w sprawie miłosnych komplikacji. Udało się "Dzień dobry TVN". W materiale z imprezy modelka wytłumaczyła, co dzieje się pomiędzy nią a Douglasem.

Nie ma kryzysu! Może mi ktoś źle życzy, nie wiem. Albo widocznie za krótko byłam w Polsce. Ale nie ma kryzysu - wyjaśniła Joanna.

Nie wiem, kto to wymyślił, ale ktoś naprawdę się nudził albo może nie było innych tematów. Pierścionek dalej jest! - po chwili cała w emocjach pokazała dłoń do kamery, na której błyszczał się pokaźny kamień.

Ślubne plany gorącej pary nie ulegają zatem zmianom. Modelka zamierza też mieć dzieci. Na razie jednak sen z powiek spędza jej szukanie wspólnego domu. Celebrytka marzy o wiejskiej posiadłości w stylu ranczo, która ma być także domem dla uratowanych przed rzezią koni.

BK

Więcej o:
Komentarze (6)
Joanna Krupa o zerwanych zaręczynach. Pokazała nawet dłoń do kamery. Wszystko jasne
Zaloguj się
 • Gość: Haj

  Oceniono 23 razy 19

  Mówcie co chcecie, Krupa to dobry człowiek jest, ratuje zwierzęta, nie zdradza, nie jest wulgarna i chamska, ma szacunek do innych ludzi

 • kuba161048

  Oceniono 4 razy 4

  To tylko Krupa a nie d..pa.

 • Gość: ewa

  Oceniono 8 razy 4

  cudna sukienka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX