18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Echa "afery dubajskiej" nie cichną. Wypłynęły kolejne szczegóły i stawki. "Ty i 3 lub 4 Arabów. To wygląda tak, że się wypinasz"

Echa "afery dubajskiej" nie cichną. Wypłynęły kolejne szczegóły i stawki dla dziewczyn wyjeżdżających do Dubaju.

Po publikacji książki "Dziewczyny z Dubaju" autorstwa Piotra Krysiaka "afera dubajska" znów pojawia się w mediach. Zdawało się, że w licznych artykułach znalazły się już wszystkie informacje i szczegóły dotyczące wyjazdów do Dubaju. A jednak jest coś więcej o "aferze dubajskiej".

"Afera dubajska" - co musiały robić dziewczyny z Dubaju?

Profil "Celebritygram" udostępnił nowe rozmowy jednej z zainteresowanych dziewczyn z osobą organizującą wyjazdy. W treści zostały wymienione "obowiązki", które muszą wypełniać dziewczyny, które decydują się na wyjazd. 

Ty jedna i 3 lub 4 Arabów. Oni mają różne upodobania. Wiązania, sikanie. Uprawianie seksu po kolei. To wygląda tak, że się wypinasz i oni po kolei ciebie ru**ają i kręcą to telefonami. Oni lubią też seks analny, bo u nich jest to Haram, czyli zakazane - czytamy.

"Afera dubajska" - stawki za usługi

Pojawiły się też stawki proponowane dziewczynom z Dubaju za wykonywane usługi.

Dostajesz 20 tys. dirhamów, czyli 20 300 tys., zależy, ile dirham stoi, ale ponad 20 tys. złotych. Nie dostajesz 20 tys. za ładną buzię, tylko za seks za kasę. 

'afera dubajska''afera dubajska' Instagram.com/yourmorningglory, j.al7armi

Celebrytki w Dubaju - uczestniczki "Top Model"

Z rozmowy dowiadujemy się też, że w takich wyjazdach brała udział jedna z uczestniczek programu "Top Model"

Lecimy 15 kwietnia. Ty, ja i ta z "Top Model", twoja koleżanka, Justyna. Ja będę was zawozić na imprezy i odwozić. Będę cały czas. Mam już bilet kupiony, będę w Katowicach dzień wcześniej przed wylotem. Pakuję was do auta i jedziemy do Szczecina po jeszcze jedną modelkę i lecimy do Dubaju ze Szczecina - informuje organizator.

Dziewczyny z Dubaju - zainteresowanie wyjazdami nie maleje

Wygląda na to, że zainteresowanie wyjazdami do Dubaju nie maleje. Są organizowane kolejne wyloty.

Rekrutacja była w marcu i dwie dziewczyny poleciały plus jakaś dodatkowa. Z tego, co wiem, wróciła tylko jedna, dwie zostały w Dubaju na stałe. Następny wylot będzie 28 czerwca - czytamy.

Całą treść wiadomości możecie przeczytać TUTAJ.

MT