Edyta Górniak wzruszona sukcesem syna. Dodała rozczulający wpis. "Tylko matczyne serce może to zrozumieć"

Edyta Górniak ma powody do dumy. Allan Krupa ukończył międzynarodową szkołę katolicką w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka opowiedziała o sukcesie syna na Instagramie.

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie wzruszający post, który poświęciła swojemu synowi. Allan Krupa ukończył właśnie międzynarodową szkołę katolicką w Stanach Zjednoczonych, do której uczęszczał przez dwa lata.

Choć Edyta była pełna obaw o swojego syna, Allan poradził sobie znakomicie i bardzo szybko odnalazł się w nowym środowisku. Z wpisu artystki wynika, że to doświadczenie pogłębiło wiarę nastolatka, sprawiło, że stał się mądrzejszy, dojrzalszy, a obecnie potrafi mówić w czterech językach obcych.

Edyta Górniak dumna z syna

Nic dziwnego, że gwiazda pęka z dumy i postanowiła publicznie podzielić się swoją radością związaną z sukcesem syna.

Kochanie Moje.. Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój.(!) Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny.
W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach.

Allan Krupa ukończył międzynarodową szkołę w USA

Edyta Górniak wspomniała też, że tylko inna matka może zrozumieć tak bezwarunkową miłość.

Jak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć.. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze... Twoja Mama

 

Pod postem piosenkarki od razu pojawiły się komentarze fanów z gratulacjami:

Gratulacje dla Allana i również dla wspaniałej mamy!

Piekne slowa kochajacej mamy...

To jest właśnie bezwarunkowa miłość.

Jak donosi se.pl, we wrześniu Allan pójdzie do szkoły średniej, a nadchodzące wakacje spędzi z mamą w Polsce.

Gratulujemy i kibicujemy!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.