Justyna Żyła chce wykorzystać swoje pięć minut. Naga sesja nie wystarczyła. Ma nowy, zaskakujący pomysł na biznes

Justyna Żyła, żona Piotra Żyły zamierza napisać i wydać książkę o kulinariach! Będą tam anegdoty związane z Piotrem i wspólne zdjęcia

Justyna Żyła skutecznie wykorzystuje głośne rozstanie z mężem, Piotrem Żyłą. Po aferze, jaka wybuchła w mediach nie przestaje się mówić o żonie skoczka. Najwidoczniej rozbierana sesja dla "Playboya" to dla niej za mały rozgłos. Justyna Żyła ma pomysł na nowy biznes. 

Justyna Żyła pisze książkę

Chce napisać i wydać książkę! Żyła skupi się w książce na... kulinariach. Zamieści w niej przepisu kulinarne a także opowieści z domu rodzinnego, w którym wspólne gotowanie było ważną tradycją. 

To nie wszystko. Żona sportowca doskonale wie, że ludzi interesuje jej przeszłość ze skoczkiem, dlatego przygotowała coś jeszcze. Opublikuje anegdoty związane z mężem, a także wspólne zdjęcia.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu - zdradziła w "Party" znajoma Żyły.

O tym, że pasją Justyny Żyły jest gotowanie można dowiedzieć się już na jej Instagramie, gdzie umieszcza pełno zdjęć swoich potraw. Trudno sobie jednak wyobrazić, jak zamierza w jednej publikacji połączyć tematykę kulinarną z dawnym związkiem. Czekacie na tę książkę?

MT