Justyna Żyła chce wykorzystać swoje pięć minut. Naga sesja nie wystarczyła. Ma nowy, zaskakujący pomysł na biznes

Justyna Żyła, żona Piotra Żyły zamierza napisać i wydać książkę o kulinariach! Będą tam anegdoty związane z Piotrem i wspólne zdjęcia

Justyna Żyła skutecznie wykorzystuje głośne rozstanie z mężem, Piotrem Żyłą. Po aferze, jaka wybuchła w mediach nie przestaje się mówić o żonie skoczka. Najwidoczniej rozbierana sesja dla "Playboya" to dla niej za mały rozgłos. Justyna Żyła ma pomysł na nowy biznes. 

Justyna Żyła pisze książkę

Chce napisać i wydać książkę! Żyła skupi się w książce na... kulinariach. Zamieści w niej przepisu kulinarne a także opowieści z domu rodzinnego, w którym wspólne gotowanie było ważną tradycją. 

To nie wszystko. Żona sportowca doskonale wie, że ludzi interesuje jej przeszłość ze skoczkiem, dlatego przygotowała coś jeszcze. Opublikuje anegdoty związane z mężem, a także wspólne zdjęcia.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu - zdradziła w "Party" znajoma Żyły.

O tym, że pasją Justyny Żyły jest gotowanie można dowiedzieć się już na jej Instagramie, gdzie umieszcza pełno zdjęć swoich potraw. Trudno sobie jednak wyobrazić, jak zamierza w jednej publikacji połączyć tematykę kulinarną z dawnym związkiem. Czekacie na tę książkę?

MT

Więcej o:
Komentarze (17)
Justyna Żyła pisze książkę kucharską. Będą anegdoty i zdjęcia o Piotrze
Zaloguj się
 • Gość: gg

  Oceniono 16 razy 10

  Wyrzuciła Żyłę z domu i nagle do niej dotarło, że wylała dziecko z kąpielą. Nagle zrozumiała, że nią samą nikt nie jest zainteresowany, żadnych wywiadów, żadnych zdjęć, no to postanowiła stanąć na głowie, żeby to zmienić. Zaczęła od wylania pomyj na męża, i to w czasie kiedy on walczył o zaistnienie na międzynarodowych zawodach, potem włączyła w to dzieci i lała wiadrami dalej, by w końcu zaświecić gołym tyłkiem w czasopiśmie dla panów, a teraz postanowiła udowodnić, że napisze książkę, oczywiście ze zdjeciami obsmarowywanego meża.
  Zapomniała o jednym, ona poziom swojego pisarstwa już nam zaprezentowała, tak że bedzie musiała kogoś do tego pisania zatrudnić:))
  Ambicja nie jest niczym złym, ale może należałoby zacząć od skończenia szkoły.

 • Gość: b.

  Oceniono 9 razy 5

  dajcie jej kaftan bezpieczeństwa

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Handluje wizerunkiem i życiem prywatnym. Co kto lubi.

 • oko2009

  Oceniono 3 razy 1

  "O Matko Bosko"!
  Polska zeszła na psy.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  Czy ta kobieta przez rozstanie rozum postradała? Niby kogo interesuje jej życie przed i po rozstaniu? I kto będzie chciał kupić tę jej książkę i czytać te jej małżeńskie anegdoty? Chyba tylko jej znajomi. Baba jak wbije sobie coś do głowy, to traci rozum i głupieje.

 • yegua-ha

  Oceniono 4 razy 0

  Omg !!! Błagam, wpiszcie mnie na listę! Pragnę mieć tę książkę już w swoim domu. I czytać, och, jak ja będę ja czytać !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX