Courtney Cox bierze ślub, a jej świadkiem będzie... Jennifer Aniston. Teraz przyszły razem na imprezę. Te stroje to nie przypadek

Jennifer Anniston może po rozwodzie liczyć na przyjaciółkę Courteney Cox. Utrzymują tak bliski kontakt, że Aniston będzie świadkiem na ślubie Cox. Poszły nawet w dopasowanych strojach na imprezę Chanel.

Jennifer Aniston niedawno ogłosiła, że rozstała się ze swoim mężem Justinem Theroux po dwóch latach małżeństwa i siedmiu latach związku. Podczas gdy ciągle plotkuje się o kolejnych romansach jej byłego partnera, Aniston nie angażuje się w żadne nowe związki i spędza czas ze swoimi przyjaciółmi - w tym ze swoją koleżanką z planu ''Przyjaciół'' Courteney Cox.

Panie są ze sobą naprawdę blisko. Wybrały się nawet w ostatnią niedzielę w dopasowanych strojach na imprezę Chanel w Malibu. Obie wyglądały zachwycająco.

Dopasowane stroje Aniston i Cox 

49-letnia Jennifer Aniston postawiła na prostą elegancję. Jej stylizacja składała się z czarnego żakietu i dopasowanych spodni z wysokim stanem. Do tego dołożyła czarną bluzkę oraz elegancką biżuterię z poręczną kopertówką. Media nie mogą się jej nachwalić - wszyscy zwracają uwagę na to, że wyraźnie schudła, a szeroki uśmiech nie schodził jej z ust. 

Również jej przyjaciółka Courteney Cox błyszczała. 53-letnia aktorka do czarnych rozkloszowanych spodni wybrała białą koszulę z błyszczącymi troczkami. Podobnie jak Aniston założyła czarne szpilki. Całość dopełniła tweedową torebką od Chanel.

>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<<

 Jennifer Aniston i Courteney Cox - najlepsze przyjaciółki

Są ze sobą na tyle blisko, że Cox poprosiła Aniston, by ta została jej świadkiem na zbliżającym się ślubie z Johnnym McDaidem - donosi ''The Sun''. Nic dziwnego, przecież Courtney Cox była świadkową na ślubie Jennifer Aniston z Justinem Theroux.

Przyjaciółki przyłapano też wcześniej w tym miesiącu na wspólnym obiedzie w Los Angeles. Razem z prowadzącą popularny program Ellen Degeneres bawiły się w popularnej knajpie Craig’s - donosi magazyn 'People'. To naprawdę świetne, że po tylu latach ciągle się przyjaźnią i mogą na siebie liczyć.

JB

Więcej o: