Krawczyk pierwszy raz o alimentach. Ma zupełnie inne stanowisko niż Zając. "Nie są przeznaczane na dzieci"

Aneta Zając twierdzi, że Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów na ich dzieci. Aktor ma zupełnie inne zdanie na ten temat.

Mikołaj Krawczyk jest ojcem dwóch synów - Roberta i Michała, których doczekał się z Anetą Zając. Według aktorki, jej były partner ponoć unika płacenia alimentów na dzieci. Sprawą zajął się nawet komornik.

Aktorska para znów pojawiła się w sądzie w sprawie alimentów. Krawczyk nie potwierdza słów aktorki. Zaprzecza temu, że rzekomo nie interesuje się synami, a cała odpowiedzialność rodzicielska spadła na Zając. Aktor zdecydował się sprostować słowa matki jego dzieci.

Mój klient długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć - oświadczyła w "Twoim Imperium" Anna Borkowska, prawniczka aktora.

Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, jakie płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość nie są w całości przeznaczane na potrzeby dzieci. Wybrał taką drogę po wielokrotnych, nieudanych próbach porozumienia się z ich matką - dodała

Aneta Zając i Mikołaj KrawczykAneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

Borkowska dodaje, że to nie koniec. Proces, który toczy się między Zając a Krawczykiem będzie miał dalszy ciąg w zakresie kwestii, które na razie aktor chce przemilczeć. 

Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę spędzoną z nimi. To, co ukazuje się w mediach na jego temat, że nie płaci alimentów i nie chce zajmować się synami, to są brednie. Najlepiej dla dzieci byłoby, gdyby rodzice umieli się porozumieć, żeby prywatne animozje nie miały na nich wpływu. Niestety, druga strona konfliktu nie wykazuje chęci współpracy - mówiła Borkowska.

Tygodnik poprosił Anetę Zając o komentarz. Ta obiecała odpowiedzieć, niestety nie wywiązała się z tego.

Relacje Mikołaja Krawczyka i Anety Zając

Zając i Krawczyk poznali się na planie "Pierwszej miłości", a następnie doczekali się dwójki dzieci. Aktor jednak wkrótce po tym, jak urodziły im się bliźniaki, Rafał i Michał, odszedł do Agnieszki Włodarczyk. Wtedy Zając starała się, żeby synowie mieli jak najmniejszy kontakt z nową partnerką swojego ojca. Krawczyk jednak rozstał się z Włodarczyk i związał z kolejną koleżanką "po fachu" - Sylwią Juszczak. Z tą natomiast Zając miała ponoć dobre stosunki.

MT

Więcej o: