Dzieci Tomasza Kota nie chodzą do szkoły. Aktor zdecydował się na nietypowe rozwiązanie. "Pociechy uczą się doskonale"

Dzieci Tomasza Kota nie chodzą do szkoły. Leon i Blanka uczą się w domu, a za ich edukację jest odpowiedzialna mama.

Tomasz Kot i jego żona, Agnieszka, zdecydowali się na nietypowy krok. Nie posłali swoich dzieci do szkoły. 11-letnia Blanka i 8-letni Leon edukują się w zaciszu swojego domu. Nauczycielką została ich mama.

Tomasz nie sprzeciwiał się temu, bo żona ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim i zajmowała się terapią dziecięcą - podaje "Na żywo".

Okazuje się, że nauka w domu nie działa na ich niekorzyść. Wręcz przeciwnie! Dzieci odnoszą duże sukcesy.

Po kilku latach okazało się, że pociechy uczą się doskonale, a obowiązkowe, zewnętrzne egzaminy zdają na szóstki - czytamy.

 Tomasz Kot, Agnieszka Kot Tomasz Kot, Agnieszka Kot Kapif

Agnieszka Kot

Agnieszka Kot jest fotografką, a swoja pasją zaraża męża. W swoim dorobku ma zdjęcia do takich filmów, jak 'Franciszek', 'Wyścig', 'Kaszel umarlaka', 'Jadę do ciebie Agnieszko', czy 'Próba mikrofonu'. Zdarza jej się też dokumentować dokonania męża - fotografowała m.in premierę spektaklu "Mój Nestroy" w teatrze w Kaliszu. Jest współautorką książki dla dzieci 'Senek' - książka zilustrowana jest jej kolażami.

Związek Tomasza i Agnieszki Kot

Tomasz i Agnieszka poznali się jeszcze na studiach. Para pobrała się w 2006 roku. Rok po ślubie na świat przyszła ich córka Blanka, która dziś ma 11 lat. Trzy lata później pojawił się Leon.

MT

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.