Małgorzata Socha rodzi już jesienią. Znamy płeć dziecka

Małgorzata Socha jest teraz w trzeciej ciąży. "Party" nieoficjalnie ustaliło płeć jej następnego dziecka.

Małgorzata Socha w marcu potwierdziła, że jest w kolejnej ciąży. Aktorka ma urodzić swoje trzecie dziecko wczesną jesienią. Do narodzin zostało jeszcze sporo czasu, ale portal Party.pl ustalił nieoficjalnie, jakiej płci będzie maluch.

Jaka będzie płeć 3. dziecka Małgorzaty Sochy? 

Aktorka jest już mamą dwóch dziewczynek, czteroletniej Zosi i rocznej Basi. Teraz okazuje się, że nie będzie musiała zmieniać przyzwyczajeń ani kupować nowych zabawek, bo urodzić ma się jej kolejna córeczka. Jak donosi dalej Party.pl, Małgorzata Socha czuje się dobrze i na razie nie zamierza rezygnować z pracy.

Na pewno do wakacji będzie jeszcze aktywna zawodowo - w ubiegłym tygodniu wrzuciła na swój profil na Instagramie krótki filmik i zdjęcie z planu serialu ''Przyjaciółki''. Ekipa nagrywała nad morzem, co na pewno było korzystne dla przyszłej mamy. Jak widać, mimo błogosławionego stanu aktorka nie leniuchuje.

 

Choć nie chce rezygnować z pracy, musiała jednak już sobie odpuścić granie w teatrze. Aktorka zrezygnowała ostatnio ze swojej roli w sztuce ''Zagraj to jeszcze raz, Sam'' w Teatrze 6. piętro. Teraz będzie można na jej miejscu obejrzeć Barabrę Kurdej-Szatan - czytamy w Party.pl. 

Aktorka nie lubi pokazywać dzieci 

Małgorzata Socha znana jest z tego, że lubi pokazywać swoich dzieci publicznie, więc teraz też nie chwali się ciążowym brzuszkiem. Na jednym ze zdjęć z planu strategicznie zasłoniła go dużą torebką:

 

Małgorzata Socha nie może się doczekać narodzin kolejnego dziecka

Aktorka na pewno nie może się doczekać narodzin kolejnej córeczki, w Dzień Matki napisała sama pod jedną z fotografii:

Patrzę na to zdjęcie i sama się do siebie uśmiecham... Już niedługo będę mieć taką gromadę!

 

W marcu aktorka potwierdziła, że jest w ciąży przy okazji prezentacji kolekcji zabawek Effiki, które sama zaprojektowała.

Tak, rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia – wyznała z uśmiechem aktorka w rozmowie z reporterką "Jastrzabpost".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.