Szczęsny pierwszy raz o dziecku. "Założyliśmy rodzinę, by starać się o dzieci". Odniósł się też do internetowej nagonki. "Nie odpuszczę"

Marina i Wojciech Szczęśni lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Piłkarz udzielił Filipowi Chajzerowi wywiadu, w którym był wyjątkowo wylewny.

Marina i Wojciech Szczęśni jak najdłużej chcieli zachować w tajemnicy wiadomość, że spodziewają się pierwszego dziecka. Prawie udało im się przechytrzyć media, jednak jeden z paparazzich przyłapał piosenkarkę z dużym brzuchem i nie mieli wyjścia - musieli oficjalnie potwierdzić doniesienia.

Do tej pory obydwoje nie wypowiadali się na temat przyszłego potomka, jednak teraz Szczęsny zrobił wyjątek. W rozmowie z Filipem Chajzerem dla "Dzień dobry TVN" opowiedział, jak zareagował na wieść o ciąży partnerki.

To było bardzo fajne. Założyliśmy rodzinę, by starać się o dzieci. Chcemy mieć też drugie - mówił Szczęsny.

To był najfajniejszy moment w życiu jak się dowiedziałem, że będę ojcem. Potem będzie kolejny jak się urodzi. Jestem podekscytowany, ale i niepewny, bo nie wiem jak sobie poradzę. Ale myślę, że powinienem dać radę - dodał.

Niestety, po tym, jak Szczęśni na Instagamie oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka, stali się gorącym tematem i zaczęły powstawać na ten temat kolejne artykuły. Niektóre portale zarzuciły Marinie, że okłamała swoich fanów, tworząc w ten sposób medialną "nagonkę".

Czy poradziliśmy sobie z tym? Raczej dopiero sobie radzimy, ale są pewne granice, które nie pozwolę, by zostały przekroczone. Jeśli ktoś narazi życie mojej ciężarnej żony i nienarodzonego dziecka, będę reagował. W okresie ciąży najważniejszy jest spokój matki. Nie odpuszczę. Będę walczył, bo uważam, że jest to walka warta poświecenia - zapowiedział Szczęsny.

MM

Więcej o:
Komentarze (34)
Wojciech Szczęsny w rozmowie z Filipem Chajzerem w "Dzień dobry TVN": Założyliśmy rodzinę, by starać się o dzieci
Zaloguj się
 • djarev

  Oceniono 45 razy 37

  Ale o co w ogóle kaman?? Skąd wniosek, że musieli cokolwiek "potwierdzać"? Skąd założenie, że muszą się udzielać na "instagramie"? Może wypadałoby wybrać, czy chce się mieć święty spokój, czy być celebrytą. Bo jedno wyklucza drugie, a jęki p. Szczęsnego śmierdzą hipokryzją. Jakoś o Fabiańskim i jego rodzinie nie powstają kolejne artykuły, a ludzie nie robią "nagonki". I bynajmniej nie dlatego, że Fabiański jest gorszym piłkarzem.

 • amtis

  Oceniono 33 razy 25

  Bo Fabian to dojrzały mężczyzna, natomiast Szczęsny to pajac o mentalności nastolatka, taki szkolny klaun, oczekujący wyłącznie zachwytów nad swoimi infantylnymi popisami. A gdy zamiast nich zostaje wyśmiany, to dzieciak strzela focha i wygraża piąstkami. Myślałem, że to taka poza, ale kolejne objawienia pana Szczęsnego utwierdzają mnie w przekonaniu, że w łebku to - oprócz przybierającej sodówy - niestety niewiele. Szkoda... :(

 • Gość: Natalia

  Oceniono 5 razy 3

  W tym samym dniu kiedy Pan Szczęsny mówi o tym, że będzie walczył o prywatność jego ciężarnej żony, ona wrzuca swoje zdjęcia pokazujące ciążowe krągłości... On chce prywatności, a ona rozgłosu

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Jakby zajął się na poważnie swoją robotą, a nie upubliczniał swojego życia na instagramach, to niczego nie musiałby potwierdzać.

 • plastikpiokio

  Oceniono 9 razy 3

  spotkało się dwóch kolesi wartych / nie mogę znależc słowa /........wart pałac paca a pac pałaca ---na koniec dodam że obaj to wybitne osobistosci plotka ----WYBITNE.!!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Nie ma zdzira rozgłosu że ma nową płytę która powstaje już 10 lat to chociaż pokazuje bekarta.

 • Gość: ///

  Oceniono 7 razy 1

  trzeba sie bylo gowniarzu zamknac w piwnicy,deskami okna zabic i czekac az urodzi dziecko a potem ...tadam niespodzianka!!!!

 • Gość: KaskaPrawdePowie

  Oceniono 9 razy 1

  Dajcie im spokój o Fabjanskim nie pisza bo jego żona nie jest piosenkarką trochę myślę że to za bardzo jest nakrecane przez internet i plotkarskie portale ten hejt na marine i wojtka i teraz znowu hejt że klamie że nie jest w ciąży a jest szczerze też bym to ukrywala jak najdłużej że jestem w ciąży skoro caly czas ludziom się coś nie podoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX