Justin Theroux ostatnio był łączony z Seleną Gomez. Ale wakacje spędza z inną. Doskonale ją znacie. Te zdjęcia mogą wiele sugerować

Justin Theroux spotyka się z Emmą Stone? Wspólnie spędzili wakacje we Francji.

Justin Theroux i Jennifer Aniston w lutym poinformowali, że ich związek dobiegł końca. Od tego czasu Theroux stale był łączony w parę z koleżankami z branży. Najpierw podejrzewano go o romans z 24 lata młodszą Petrą Collins, modelką Eriką Cardenas, a następnie z Seleną Gomez!

Okazuje się, że kilka ostatnich dni spędza w towarzystwie jeszcze innej kobiety. Na wakacjach we Francji pojawił się z Emmą Stone! Paparazzi przyłapali ich podczas odpoczynku na tarasie domku słynnego Hotelu du Cap.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Oni na razie oficjalnie nie potwierdzili, że są parą. Jednak ich najnowsze zdjęcia są doskonałym dowodem na wcześniej pojawiające się plotki. Ponoć Theroux i Stone mają już na koncie kilka spotkań, po których bardzo się do siebie zbliżyli.

Sądzicie, że niedługo oficjalnie usłyszymy o nowej parze w show-biznesie? A może to tylko przyjaźń?

MT

Więcej o:
Komentarze (3)
Justin Theroux po rozstaniu z Anistone był łączony z Seleną Gomez. Jednak wakacje we Francji spędza z Emmą Stone
Zaloguj się
  • kat_ja1

    0

    Petra Collin może i młodsza, ale brzydka jak imadło. Tragedia, musiała chyba sie do niej dobierać z torbą na głowie, wyglada jak naćpana do tego zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX