Mateusz z "Gogglebox" wyznał w czerwcu, że schudł 130 kg. W trzy miesiące stracił kolejne 11 kg! Różnica imponująca

Mateusz Borkowski, który jest znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", przez lata zmagał się otyłością. Kiedyś jego waga wskazywała ponad 220 kg. Jak udało mu się schudnąć około 141 kg?

Mateusz Borkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zabawny i sympatyczny mężczyzna przez wiele lat zmagał się z otyłością. Postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni.

Jeszcze dwa miesiące temu Mateusz pochwalił się, że schudł 130 kg. Jak się okazuje, to już przeszłość. W ciągu ostatnich trzech miesięcy stracił kolejne 11 kilogramów! Metamorfoza, jaką przeszedł, jest naprawdę godna podziwu.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>

Na początku czerwca Borkowski, znany jako "Big Boy" odwiedził studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o swoim dokonaniu. Jak udało mu się schudnąć aż tyle?

Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już - zaczął.
Co takiego stało się, że powiedziałeś sobie, że nie chcesz tak wyglądać? - zapytała Jolanta Pieńkowska, która z Marcinem Mellerem poprowadziła sobotnie wydanie programu.
Musiałem poukładać sobie wszystko w głowie. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Nie poskutkowała na mnie dieta. Lekarz powiedział mi, że jest taka możliwość, żebym poszedł na operację zmniejszenia żołądka - wyznał Borkowski. 

Na koniec Mateusz skromnie wyznał, że nie sądzi, że odniósł wielki sukces. Dodał, że zdał sobie sprawę, że już do końca życia będzie musiał żyć tak, jak teraz. 

Walka z otyłością będzie do końca życia. To jest dopiero początek. Moją receptą było to, że poukładałem sobie wszystko w głowie od razu. To jest codzienna walka ze swoją głową - dodał. 

Pod najnowszym zdjęciem "Big Boya" widnieje podpis:

141 kg. Jestem jak nowo narodzony! - napisał.

I wcale się nie dziwimy. Jesteśmy pod wrażeniem tej przemiany. Wielkie brawa!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.