Alżbeta Lenska jest już w domu. Pokazała ślady po operacji mózgu. Opowiedziała też, jak teraz wyglądają jej dni

Alżbeta Lenska wróciła do domu po operacji mózgu. Pokazała urocze zdjęcie i napisała, jak teraz wygląda jej życie.

Alżbeta Lenska dwa tygodnie temu przeszła poważną operację mózgu. Przez cały czas wspierał ją mąż, Rafał Cieszyński, który na Instagramie prosił o modlitwę dla żony. Po operacji Lenska sama zdecydowała się opowiedzieć o swoim zdrowiu i poinformowała, co tak naprawdę się stało.

Teraz aktorka przebywa już w domu. Z okazji Dnia Dziecka dodała urocze zdjęcie z mężem i opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. 

Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a o sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matką do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia, trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich. Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to, co lubi. Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie stresuje, pomimo tego, że każdy robi to, czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!! Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio serio mając zawsze śmieszną minę, a My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, który zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny - napisała. 

 

Cieszymy się, że stan zdrowia aktorki jest już stabilny. Życzymy dużo sił!

JT