Alżbeta Lenska jest już w domu. Pokazała ślady po operacji mózgu. Opowiedziała też, jak teraz wyglądają jej dni

Alżbeta Lenska wróciła do domu po operacji mózgu. Pokazała urocze zdjęcie i napisała, jak teraz wygląda jej życie.

Alżbeta Lenska dwa tygodnie temu przeszła poważną operację mózgu. Przez cały czas wspierał ją mąż, Rafał Cieszyński, który na Instagramie prosił o modlitwę dla żony. Po operacji Lenska sama zdecydowała się opowiedzieć o swoim zdrowiu i poinformowała, co tak naprawdę się stało.

Teraz aktorka przebywa już w domu. Z okazji Dnia Dziecka dodała urocze zdjęcie z mężem i opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. 

Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a o sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matką do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia, trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich. Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to, co lubi. Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie stresuje, pomimo tego, że każdy robi to, czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!! Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio serio mając zawsze śmieszną minę, a My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, który zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny - napisała. 

Cieszymy się, że stan zdrowia aktorki jest już stabilny. Życzymy dużo sił!

JT

Więcej o:
Komentarze (33)
Alżbeta Lenska jest już w domu. Pokazała ślady po operacji mózgu. Opowiedziała też, jak teraz wyglądają jej dni
Zaloguj się
 • Kasia M

  Oceniono 35 razy 35

  Jako zwykły człowiek życzę zdrowia ,zdrowia i jeszcze raz zdrowia ,wezmę z pani przykład i będę chodzic bez czapeczki bo po chemii się wstydziłam z łysą glacką ,ale teraz już troszkę odrosły,pozdrawiam cieplutko.

 • Gość: Zbbig

  Oceniono 40 razy 24

  A jarosław na kolano już chyba ponad miesiąc wyleguje się w szpitalu.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 16 razy 16

  Zdrowia I szczescia zycze, jestescie przepiekna para nie tylko fizycznie, przesympatyczni, zabawni, optymistyczni, tacy "normalni" a to rzadkosc wsrod aktorow ostatnio.

 • Gość: IGA

  Oceniono 10 razy 8

  DUZO DUZO ZDROWKA I SZCZESLIWYCH DNI ZYCZE

 • Gość: Mila gość

  Oceniono 10 razy 8

  Zdrówka jeszcze raz zdrówka ja dłużej wychodziłam z tego jak ty to samo przeszłam trzymaj się teraz czeka odpoczynek super że dałaś radę z tego wyjść jak ja pozdrawiam nikt tego nie wie jak to człowiek przechodzi jak raduje się z bliskimi pozdrawiam ze swoją rodziną.

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 6

  A kto chciałby czytać o operacji Kowalskiego.Pani Lenska jest osobą publiczną to raz,a dwa nie musisz tego czytać,ani wchodzić na plotkarskie stronki,jeżeli cię to drażni...

 • zkat

  Oceniono 5 razy 3

  Strasznie wychudli oboje

 • Gość: seba

  Oceniono 1 raz 1

  zycze pani duzo zdrowka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX