Wiadomo, który program najchętniej oglądają widzowie. To prawdziwa petarda! Wpływy z reklam też robią wrażenie

Z najnowszych danych Nielsen Audience Measurement dla "Wirtualnych Mediów" wynika, że najchętniej oglądanym programem są "Kuchenne rewolucje". Poznajcie szczegóły.

Jak poinformowały "Wirtualne Media", najchętniej oglądanym programem wiosennej ramówki były "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Premierowe odcinki ostatniej serii śledziło średnio 2,42 mln osób, co przełożyło się na 18,24 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 24,70 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 22,34 proc. w grupie 16-59.

Największą popularnością cieszył się odcinek z 19 kwietnia, który przyciągnął przed telewizory aż 2,63 mln osób! TVN w czasie premier "Kuchennych rewolucji" był liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Drugie miejsce zajęła Telewizja Polska, która w tym czasie emitowała "Sprawę dla reportera", a dalej uplasowały się: Polsat ('Przyjaciółki", "Wyjdź za mnie") oraz TVP2 ("The Good Doctor" i "Zawód: Amerykanin").

Magda GesslerMagda Gessler Instagram/magdagessler_official

Wrażenie robią też wpływy reklamowe wokół emisji "Kuchennych rewolucji". Wyniosły one 29,97 mln złotych! 

Sukcesem pochwaliła się sama Gessler na swoim Facebooku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować Magdzie Gessler i powiedzieć: BESOS! :)

Warto przypomnieć, że zapraszamy Magdę Gessler do naszego "Koła Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły w załączonym do artykułu wideo.

JT