Wiadomo, który program najchętniej oglądają widzowie. To prawdziwa petarda! Wpływy z reklam też robią wrażenie

Z najnowszych danych Nielsen Audience Measurement dla "Wirtualnych Mediów" wynika, że najchętniej oglądanym programem są "Kuchenne rewolucje". Poznajcie szczegóły.

Jak poinformowały "Wirtualne Media", najchętniej oglądanym programem wiosennej ramówki były "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. Premierowe odcinki ostatniej serii śledziło średnio 2,42 mln osób, co przełożyło się na 18,24 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 24,70 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 22,34 proc. w grupie 16-59.

Największą popularnością cieszył się odcinek z 19 kwietnia, który przyciągnął przed telewizory aż 2,63 mln osób! TVN w czasie premier "Kuchennych rewolucji" był liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Drugie miejsce zajęła Telewizja Polska, która w tym czasie emitowała "Sprawę dla reportera", a dalej uplasowały się: Polsat ('Przyjaciółki", "Wyjdź za mnie") oraz TVP2 ("The Good Doctor" i "Zawód: Amerykanin").

Magda GesslerMagda Gessler Instagram/magdagessler_official

Wrażenie robią też wpływy reklamowe wokół emisji "Kuchennych rewolucji". Wyniosły one 29,97 mln złotych! 

Sukcesem pochwaliła się sama Gessler na swoim Facebooku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować Magdzie Gessler i powiedzieć: BESOS! :)

Warto przypomnieć, że zapraszamy Magdę Gessler do naszego "Koła Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły w załączonym do artykułu wideo.

JT

Więcej o:
Komentarze (30)
Wiadomo, który program najchętniej oglądają widzowie. Wpływy z reklam robią wrażenie
Zaloguj się
 • lm648

  Oceniono 11 razy 9

  .... a co z "Koroną Królów" ??? :) ))))

 • Gość: LM

  Oceniono 5 razy 5

  Ale porównanie..kiedy w innych stacjach emitowano filmy, a nie show:)

 • Elżbieta Ear

  Oceniono 11 razy 5

  Nie wpusciłabym tej baby do kuchni, dopóki by nie zwiazała tych kudłów, zeby nie wisiały nad garami. I pazury tez muszą byc czyste i co najwazniejsze- krótko obcięte, jak sie chce byc kucharzem.

 • dawnyprezes

  Oceniono 9 razy 5

  A w grupie wiekowej 3 - 7, największa popularnością i oglądalnością cieszyła się PlayStation !!!!!

 • biesczad1

  Oceniono 6 razy 4

  Do ciemnego ludu cyferki i fakty nie przemawiają - przecież nikt im nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne...

 • Oceniono 8 razy 2

  Jak można oglądać tę okropną babe , której kłaki gotują się w prezentowanych potrawach - żenada już robi mi się niedobrze

 • brusiek11

  Oceniono 6 razy 2

  (wpis na usilną prośbę sąsiadów) Zabawne jest to dmuchanie popularności tej "pani" - nie mieszkam na pustyni, spotykam się zawodowo i prywatnie w bardzo wieloma ludźmi - trudno nawet cytować co mówią na jej temat - a wy ciągle nakręcacie temat tego...czegoś. To coś tak jak z tymi co to głosują na pis, każdy się odcina a słupki im rosną. Rewelacyjnie jak to buduje waszą wirygodność

 • Gość: olo

  Oceniono 5 razy 1

  da sie ogladac jak jedzie po Grazynach i Januszach gastronomii :-)

 • Gość: olo

  Oceniono 9 razy 1

  Parę odcinków widziałem z 7 lat temu i wystarczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX