Stochowie bawili się na góralskim weselu. "Weselimy się, hej!". Internauci są zachwyceni. Był też inny polski skoczek

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch w sobotę byli na góralskim weselu. Zdjęciami pochwalili się na Instagramie. Wyglądali świetnie. Wśród gości znalazł się także inny polski skoczek, Dawid Kubacki.

Ewa i Kamil Stochowie są wierni góralskiej tradycji. Żona skoczka nawet na oficjalne imprezy (takie jak np. Gala Mistrzów Sportu) wybiera kreacje, które nawiązują do miejsca, z którego pochodzi. Ostatnio małżonkowie bawili się na góralskim weselu, a ich stylizacje zachwyciły internautów.

Weselimy się, hej! #górale #weselisko #szczęśćbożemłodejparze #tatry #tradycja #folk #korale #nietakskromnie #mąż- napisała Bilan-Stoch pod jednym ze zdjęć.

Stochowie zebrali wiele komplementów. Użytkownicy Instagrama chwalą nie tylko to, jak wyglądają, lecz także zachwycają się, że Ewa i Kamil tworzą idealną parę.

Mega stroje, mega para. Idealnie.

Zawsze marzyłam o takiej sukience.

Świetnie Państwo wyglądają! Aż samemu chciałoby się być na takim weselu.

Jacy ładni i skromni - czytamy.

Piszą także, że jak się patrzy na małżonków, to aż buzia sama się śmieje. Określili ich także "najpiękniejszą parą polskiego sportu". Mają rację?

AW

_________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (32)
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch na góralskim weselu. "Weselimy się, hej!". Internauci zachwyceni ich strojami
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 54 razy 52

  "ich stylizacje zachwyciły internautów". Nie wiem co za kretyn to pisał. To nie są "stylizacje" to normalny strój regionalny, każdy kto tam mieszka w stroju góralskim chodzi na wszystkie uroczyste okazje. Stylizacje... szkoda słów.

 • markit44

  Oceniono 40 razy 34

  Miałem napisać coś złośliwego, ale wyglądają po prostu pięknie.

 • tom-pek

  Oceniono 32 razy 26

  krzewią tradycje i kulturę nie wstydzą sie korzeni ...szacun

 • cezar85

  Oceniono 27 razy 21

  wpadłem potrollować, ale wtedy zrozumiałem jaki jestem zachwycony....

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 19

  Bardzo ładna para, bardzo do siebie pasują, podobny typ urody.

 • Gość: Rolo

  Oceniono 27 razy 15

  Zawsze mnie zastanawiają ci zachwyceni fani albo internauci.

 • glinda53

  Oceniono 16 razy 12

  Pani Ewo bylam w Bukowinie Tatrzanskiej na teatralnym weselu ,atmosfera fantastyczna ,nawet byla kosztowana nalewka ,Warto mentalnie sie rozwijac ,ale utrzymywac tradycje goralskie ,fajnie ze reklamujecie te tradycje ,popracowac tylko nad mentalnoscia goralska i wszystko bedzie dobrze.Cudne zdjecia.

 • Gość: oleoleś

  Oceniono 13 razy 7

  Nie znam się na góralskiej modzie. Czy tradycyjne góralskie spódnice są plisowane, czy to tylko takie góralskopodobne przebieranki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX