Marina komentuje płeć dziecka. "Jesteśmy podekscytowani". Tym wyznaniem nas zaskoczyli

Marina i Wojciech Szczęśni za kilka tygodni po raz pierwszy zostaną rodzicami. Magazyn "Party" zdradza, że przyszli rodzice nie chcą znać płci dziecka przed porodem.

Marina i Wojciech Szczęśni jak najdłużej chcieli zachować w tajemnicy wiadomość, że spodziewają się pierwszego dziecka. Prawie udało im się przechytrzyć media, jednak jeden z paparazzich przyłapał piosenkarkę z dużym brzuchem i nie mieli wyjścia - musieli oficjalnie potwierdzić doniesienia.

Zrobili to w ważnym dla siebie momencie:

Jesteśmy podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat naszego pierwszego dziecka - mówiła piosenkarka w rozmowie z "Party".

Przyszła mama w nagraniu, które umieściła na Instagramie, tłumaczyła, że chcieli ten piękny dla nich okres przeżyć jedynie z najbliższymi. Poprosiła także o uszanowanie ich prywatności. Dlatego też nie zdradzili płci dziecka.

Co więcej, jak podaje magazyn "Party", sami nawet nie wiedzą, czy będą mieć córkę, czy syna!

My trochę nie wierzymy, że zdecydowali się nie poznawać płci swojego pierwszego potomka. Zwłaszcza, że Marina, kiedy przyłapał ją fotograf, kręciła się po dziale z lalkami (zobacz slajd 5), co sugerowałoby na to, że spodziewają się dziewczynki. A Wy wierzycie, że naprawdę nie chcą wiedzieć?

AW

Więcej o: