Justyna Żyła opowiedziała, jak Piotr zareagował na jej rozbieraną sesję. Tego się nie spodziewaliśmy

W wywiadzie w najnowszym numerze "Playboya" z Justyną Żyła na okładce, żona skoczka wyznała, jak Piotr zareagował na jej sesję.

Dziś w sklepach pojawił się najnowszy numer "Playboya" z Justyną Żyłąna okładce. Sam jej udział w rozbieranej sesji zdjęciowej był szokiem dla wielu fanów, a wielu wprost nazywało ten krok "desperacją". A jak zareagował na tę sesję Piotr Żyła?

Justyna zdradziła w wywiadzie, że skoczek... sam ją do tego zachęcał.

Zanim zadzwoniliście, może ze dwa dni wcześniej, rozmawialiśmy z Piotrkiem o tym, że prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących, a on mówi: Ty tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycję sesji dla "Playboya". Nagle dzwoni telefon od was. Byłam przekonana, że on maczał w tym place. Zapytałam, co on na to, a Piotrek: Zgódź się. No to się zgodziła - czytamy w wywiadzie.

Przyznała też, że sama rok temu miała pomysł, żeby zapozować dla "Playboya" z okazji 30-stych urodzin męża, ale skończyło się tylko na występie Zenona Martyniuka.

Co myślicie o jego reakcji? My nie spodziewaliśmy się, że po rozstaniu para ma tak dobre stosunki.

Zdjęcia z kulisów sesji Justyny Żyły dla "Playboya" możecie zobaczyć TUTAJ.

Małżeństwo Piotra Żyły

Piotr i Justyna Żyła są małżeństwem od 2006. Pierwszy raz kryzys w ich małżeństwie wyszedł na jaw pod koniec lutego, kiedy to Justyna ogłosiła na Instagramie ich rozstanie, twierdząc, że mąż zostawił ją dla kochanki. Mimo tego, że prosiła, żeby "uszanować ich prywatność" ostatnio znowu, po kilku tygodniach ciszy, zamieściła emocjonalny wpis. Wynika z niego, że nie widziała Piotra od miesiąca. Para ma dwójkę dzieci, Jakuba i Karolinę.

OG

___________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: