200 cytryn, 500 organicznych jajek, 20 kg masła... Tak będzie wyglądał tort na weselu Meghan i Harry'ego. Robi go Polka!

Kensington Palace poinformował, jak będzie wyglądał tort weselny podczas przyjęcia Meghan i księcia Harry'ego. Wykona go Claire Ptak, która z pochodzenia jest Polką.

Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle będzie zapewne jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku. Z każdym dniem poznajemy coraz więcej szczegółów. Wiemy już, że Meghan zrezygnowała z dorosłej druhny, ponieważ nie chciała wybierać między swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

ZOBACZ: Meghan zrezygnowała z druhny na swoim ślubie. Dokonała innego wyboru. Ale to będzie uroczy widok!

Teraz Kensington Palace za pośrednictwem Instagrama zdradził, jak będzie wyglądał tort na weselu Meghan i Harry'ego. Kogo spotka zaszczyt bycia odpowiedzialnym za wypiek na tak ważny dzień? Tu niemałe zaskoczenie! Będzie to Claire Ptak, właścicielka londyńskiej piekarnio-cukierni "Violet Cakes", która z pochodzenia jest Polką. 

Ptak urodziła się w Kalifornii i tam spędziła większość swojego życia. Do Londynu przeniosła się w 2005 r. Jej babcia była Polką. Mistrzyni cukiernictwa na "royal wedding" przygotuje tort z dodatkiem dzikiego bzu, pokryty kremem o smaku cytryny, który będzie ozdobiony żywymi, świeżymi kwiatami.

Ile składników wykorzysta na tak ogromne przyjęcie? Szczegóły pojawiły się na Instagramie Pałacu Kensington:

  • 200 cytryn,
  • 500 organicznych jajek,
  • 20 kg masła,
  • 20 kg mąki,
  • 20 kg cukru,
  • 10 butelek alkoholu.

Brzmi pysznie, prawda? :)

JT

________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: