Ferenstein-Kraśko podziękowała uczestnikom "Agenta". Na koniec wspomniała o mężu. Jego odpowiedź rozczula

Karolina Ferenstein-Krasko wyraziła uznanie dla męża, który pod jej nieobecność sam zajął się domem i trójką dzieci. Dziennikarz odpowiedział żonie i stwierdził, że jest z niej bardzo dumny.

"Agent-Gwiazdy". Trzecia edycja show TVN-u już za nami. Wbrew popularnym domysłom agentem nie była Karolina Ferenstein-Kraśko, a Ilona Ostrowska. Żona Piotra Kraśki zajęła ostatecznie drugie miejsce, przegrywając z Michałem Mikołajczykiem. Na Instagramie napisała, ile przygoda z programem znaczyła w jej życiu i podziękowała wszystkim uczestnikom show. 

Jednak nie jestem AGENTEM! Co to była za fascynująca, niesamowita gra... prawdziwy tajfun emocji! ech... Mam kilka srebrnych medali zdobytych w życiu i bardzo je lubię!

Dziękuje moim wspaniałym przyjaciołom za te niewiarygodne sześć tygodni, podczas których staliście mi się bardzo, bardzo blisc. @ilona_ostrowska_official byłaś cudownym agentem uwielbiam. @_michal_mikolajczak Gratuluję zwycięstwa, zasłużyłeś w 100%! Pewnych przyjaciół poznaje się w niepewnych okolicznościach.

Na koniec wspomniała też o swoim mężu, który pod jej nieobecność samodzielnie zajmował się domem i trójką dzieci. 

Wreszcie dziękuje mojemu @p_krasko, ty miałeś niezłego Agenta 3 w domu podczas mojej nieobecności.

 

Piotr Kraśko nie pozostał dłużny i zamieścił na Instagramie post, w którym wychwala żonę. 

Kochanie, jesteśmy wszyscy z Ciebie bardzo dumni. Bond i Ethan Hunt to przy Tobie Żwirek i Muchomorek, a w finale wyglądałaś zjawiskowo.

 

Nie sądzicie, że to jedna z najbardziej uroczych par w show-biznesie? 

WJ

_______________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.