Wojciechowska na nowego partnera? "Wymieniali czułe uściski". Możecie go kojarzyć z programu w TTV

"Na żywo" podaje, że Martyna Wojciechowska ma nowego partnera. Jest nim Przemek Kossakowski, znany z programu "Kossakowski. Inicjacja" w telewizji TTV.

Martyna Wojciechowska bardzo ceni sobie niezależność. Dlatego, mimo tego, że partnerów i narzeczonych miała kilku, nigdy nie wyszła za mąż. Teraz "Na żywo" donosi, że podróżniczka znalazła nową miłość. Jest to Przemek Kossakowski, bohater ekstremalnych programów stacji TTV.

Informator tygodnika widział parę nieszczędzącą sobie czułości w Parku Żeromskiego w Warszawie.

Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech - czytamy w "Na żywo".

Para poznała się w zeszłym roku na gruncie zawodowym. Kossakowski dodał wtedy wspólne zdjęcie na Instagram i nie krył oczarowania podróżniczką.

Z kobietą, która potrafi zaimponować... - napisał.

 

Kossakowski jest gwiazdą telewizji TTV, gdzie prowadzi program "Kossakowski. Inicjacja". Jest specjalistą od zadań specjalnych - poddawał się tam zabiegom upiększającym, żył na ulicy jako bezdomny, był w więzieniu, spotykał się z szamanami testując na sobie ich rytuały, pozwolił pogrzebać się żywcem w trumnie czy doświadczał bólów podobnych do tych porodowych. Nic dziwnego, że odnalazł wspólny język z przebojową Wojciechowską. Tym bardziej, że ich wspólną pasją są podróże - Kossakowski dopiero co wrócił z wakacji we Włoszech, podczas których towarzyszyła mu mama.

 

Czyżby Martyna Wojciechowska odnalazła w nim bratnią duszę?

Związki Martyny Wojciechowskiej

Uwagę Martyny Wojciechowskiej zawsze przykuwali mężczyźni pełni pasji i niebanalni. Spotykała się m.in. z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który w 2012 roku niespodziewanie zmarł w Afryce oraz z miliarderem Leszkiem Czarneckim. Najpopularniejszy związek stworzyła z nurkiem głębinowym Jerzym Błaszczykiem, zmarłym na nowotwór. Owocem ich miłości jest 10-letnia córka, Marysia.

Pięć razy się zaręczyłam, dwa razy odwołałam ślub "pięć minut" przed. Potrafiłam się uwikłać w relację dlatego, że chciałam sobie i całemu światu udowodnić, że będę szczęśliwa - wyznała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

OG

___________________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.