Ojciec Meghan Markle miał zawał. Jeszcze dziś czeka go operacja. Co ze ślubem?

Thomasa Markle czeka operacja po przebytym kilka dni temu zawale. W związku z tym nie pojawi się na ślubie swojej córki.

Thomas Markle jednak nie poprowadzi córki do ołtarza. Zrobi to jej mama, Doria Ragland, która ponoć rzuciła pracę na kilka dni przed królewskim ślubem. Co się stało z tatą? Ojciec Meghan Markle przeszedł zawał i czeka go dziś operacja wszczepienia stentów. W rozmowie z TMZ.com wyznał, że zawał był następstwem stresu wywołanego przez jego syna. Brat Meghan wystosował do księcia Harry'ego otwarty list, w którym przekonywał go, by odwołał ślub.  

W poniedziałek Thomas Markle zapowiedział, że nie pojawi się na uroczystości, ale po rozmowie z córką miał zmienić zdanie. 

Nie mam zamiaru opuścić takiego historycznego wydarzenia i zrezygnować z prowadzenia mojej córki do ołtarza (...). Chcę być częścią historii - mówił we wtorek.

Kilka godzin po udzieleniu tego komentarza Thomas Markle ponownie trafił jednak do szpitala z bólami z klatce piersiowej. Badania wykazały, że potrzebuje natychmiastowej operacji. 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Długo wyczekiwany ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 maja. Na ceremonię jest zaproszonych aż 2640 gości, którzy będą musieli się dostosować do ściśle określonych zasad. Ich spis znajdziecie tutaj.  

WJ

___________________________
Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (36)
Ojciec Meghan Markle miał zawał. Jeszcze dziś czeka go operacja
Zaloguj się
 • onduma

  Oceniono 20 razy 6

  W Polsce nie ma problemu. Kobiety nie musza byc prowadzone jak krowy na rzez. Od wiekow same ida do oltarza.

 • Gość: Jacek

  Oceniono 7 razy 5

  Co on gada. To nie operacja tylko zabieg. Dziadek miał rano zabieg , dostał stent a za 2ni był już w domu.

 • 87654321ja

  Oceniono 6 razy 4

  Przeciez jakiś czas temu pisaliście, że to już ustalone i matka poprowadzi Megan do ołtarza. A teraz wywlekacie temat ojca? O tym też pisaliście, że ojciec nie dostał zaproszenia na ślub. Te wasze rewelacje funta kłaków nie sa warte. :P

 • nigdywiecejslajdow

  Oceniono 13 razy 3

  JPRDL! O co chodzi z tą fascynacją tym ślubem? TV, prasa, wszyscy się spuszczają nad tym jakie to ważne wydarzenie. Tak się ludziom oczy mydli, odwraca uwagę od spraw ważnych.
  Ludzie!!! Żyjta swoim życiem!

 • kimdongun

  Oceniono 8 razy 2

  Dobrze że go nie zabili. Ale sugestię zrozumiał. Diana nie zrozumiała.

 • artur0121

  Oceniono 8 razy 2

  Rodzinka zrobi wszystko żeby udupic córeczkę, czy oni nie mają polskich korzeni? Typowo katolickich?

 • poziomka_vr

  Oceniono 1 raz 1

  Może Oliver Cromwell?

 • zebrzec

  Oceniono 5 razy 1

  swiat wstrzymał oddech..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX